Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok ehhez a cipőhöz?

Mit szóltok ehhez a cipőhöz?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik,ez a stílus most nagyon bejön. Feszes,egyenes szárú nadrágokhoz szeretném hordani. Vettem őszre egy piros,térd fölöttig érő kabátot,szerintem nagyon passzolna hozzá. Muszáj magasat hordanom,mert elég alacsony vagyok. Véleményetek?


2011. aug. 29. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki azzal fog jönni, hogy öreges, de nekem tetszenek az ilyen stílusú cipők. Egy picit nagyobb sarokkal egyébként jobban mutatna.
2011. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
imádom az ilyesmit. :D jól fog kinézni!
2011. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez most nagy divat amerikában, szerintem simán hord, mert tökjól néz ki. Itt még annyira nem jött be a divatba de örülj neki, legalább nem látsz mindenkin ilyet. Nekem tetszik. :)

Nézd meg ezt az oldalt, szerintem tetszenki fog ez a stílus:


[link]

2011. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Óóó igen,tudnék erről az oldalról is válogatni. :D Magasabb sarokkal is tetszik,de állandóan rohanok,busszal járok,és nem lenne túl praktikus. Első látásra beleszerettem. Egyébként láttam kínaiban is ugyanezt a stílust,féláron mint a Deichmann-ban. Hezitálok,hogy hol vegyem meg,a Deichmann minőségről nem sok jót hallottam.
2011. aug. 29. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
A Deichmann tényleg elég szar minőség, de a cipő kinézetre tök jó. Magasabb sarokkal még jobb lenne és ha korábban indulsz el akkor nem kell rohanni, csak szépen sétálni és így láthatod ahogy mások csodálnak :)
2011. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tényleg tök jó és 1 kicsit tényleg öreges de magassab sarokkal sokkal jobban nézne ki
2011. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!