Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a nike cipőhöz 1....

Mit szóltok a nike cipőhöz 1. cipőnek? Anyósom azt akar venni a fiamnak első lépés cipő gyanánt. én nem is láttam, a neten sem találok nike babacipőt. Nem is értem, h miért u. T bele mindenbe, de jól teszem ha nem engedem meg, h megvegye?

Figyelt kérdés

én elefantent néztem ki neki, abban sokkal jobban bízok. akkor legalább tudom, h mi lesz a manóm lábán. vagy rosszul gondolom?

köszi a válaszokat


2009. márc. 25. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Sztem csak kocsicipőnek való ez is és a hasonló sportcipő is ,mert nem harántemelős.
2009. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor jól gondoltam, köszi:)
2009. márc. 25. 19:53
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Mehet a Nike, jó.

Hadd vegyen, az sose baj.Esetleg lesz kettő és divatozhat.

2009. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Első cipőnek csakis puha talpú cipő!!!

Nézd meg: www.liliputi.hu

2009. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

és akkor az elefanten sem jó?

mert kocsicipője puhatalpú, itthon zokniban van, én ezt akkorra szánom, amikor már tud menni. tiszta káosz ez a cipő dolog.

2009. márc. 25. 20:47
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi idős a babád? Mikor érdemes megvenni az első cipőt? Az enyém még csak 6 hos nem is ül, de anyósom már cipőt akar neki venni. Milyet vegyen ha már enmnyire meg van indulva??
2009. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ennyi idősen csak kocsicipőt vegyen, a fiam 10 hónapos, még én sem akarok cipőt neki, csak kinéztem egyet, majd ha tud az utcán sétálgatni, addig felesleges.
2009. márc. 26. 07:44
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
mit takar a kocsicipő kifejezés? ezek a liliputi cipők azok?
2009. márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
..amit addig adsz rá amíg nem jár? csak ül vagy mászik? esetleg autóba, babakocsiba utazáshoz? ezért így hívják?
2009. márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

aha, azok a kocsicipők, amikben még nem megy a baba, csak a lábán van, h pl. ne fázzon neki.

nekünk liliputi szerű van most, kocsicipőnek, néha már lépeget az utcán, ezért van neki ilyen. meghát az anyósom előszeretettel erőszakolja szegénykémnek a járást, szóval... de ha elindul stabilan, én akkorra szeretnék neki "rendes" utcai cipőt. és azt hiszem maradok az elefantennél:)

2009. márc. 27. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!