Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez homokóra alkat? És ha...

Ez homokóra alkat? És ha igen, milyen ruha állna jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kis gondom akadt! Remélem tudtok segíteni!

1,5 éve még 125kg voltam, aztán lefogytam 97kg-ra. Ekkor állapotos lettem, most született májusban a kislányom.

Jelenleg 78kg vagyok. Utoljára kamaszkoromban voltam ennyi.

A súlyom miatt nem követtem a divatot, no meg persze 2gyermek után nem is érdekelt.

Most a 3.gyermekem után megdöbbenve néztem tükörbe. 170cm, 78kg. Homokórára emlékeztető alkat.

A mellbőségem 104cm, a derekam 94cm, a csípőm pedig 104cm. Ez szerintetek tényleg homokóra alkat?

Van egy kis hasam, meg picit vastag a lábam, de nem csúnya.

Segítsetek nekem, milyen ruha áll jól?

Néztem a fekete leggings-t, empire típusú felsővel, a ceruzaszoknyát, ami alul bővebb, de ehhez nem tudom,milyen felső illene,illetve milyen magassarkú cipő? Olyan maximum 6cm-es sarokig.

Illetve olyat hordhatok szerintetek, hogy csizma, de beletűrve a nadrág szára?

És milyen kiegészítőket?

25éves vagyok...


Köszönöm a segítséget!


2011. aug. 29. 18:08
 1/6 anonim válasza:
100%
ruhát nem tudok ajánlani,de megírnád,hogy fogytál le?
2011. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Ceruzaszoknyához bármilyen hozzá színben passzoló cipőt felvehetsz szerintem.Próbálgass az üzletekben,hogy melyik sarokmagasság és fazon a legkényelmesebb neked.Én egy bővebb felsőt vennék fel hozzá,mondjuk olyat,amiből az egyik vállad 'kilóg',esetleg egy övet is felvehetsz a derekadra.


Szerintem hordhatsz csizmát úgy,hogy bele van tűrve a nadrág,amennyiben jól áll neked az a nadrágfazon.


Esetleg egy hosszabb tunika is jól mutathat az említett leggings-el,de ezt fazonja válogatja.


21/L

2011. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a hozzászólásokat!

Kedves 1. válaszoló!

125kg-ról 97-re Norbi Update módszerével fogytam, plusz mindennap 15perc ugrálókötelezés, 30perc a futópadon, 60 felülés, meg egyéb gyakorlatok. Én a combomat akartam formázni, szóval rengeteg lépcsőzés.

97kg-ról 86-ra terhesség alatt (a 3.gyermekkel) fogytam, ezt sajna nem tudom hogyan, mert szinte zabáltam, és az orvosok sem tudták.

De amikor kijöttünk a kórházból 82kg voltam, 3hónap alatt 4kg-ot fogytam pusztán úgy, hogy a cukrot kiiktattam, nem nassoltam, és fehér kenyér helyett sokmagvas vagy Graham kenyeret eszem.

Szóval nem egy csodamódszer... :-)

2011. aug. 29. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami még jól állhat:

Egyenes szárú nadrág fekete testhezálló felsővel és hozzá egy világosabb színű (akár a nadrággal egy színű) boleró.

(Nekem is hasonló alkatom van, csak kisebb vagyok, 165 cm, 97-74-97), és ez az összeállítás jól állt mikor ducibb voltam, akkor is.

2011. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem homokora.

A lenyeg:

homokoranal nem elsosorban a mellnek kell a csipovel megegyeznie, hanem a vallnak, igy van meg a szimmetria. A mell lehet kisebb/nagyobb, foleg hogy hizas, fogyas, szules lenyegesen befolyasolja.

Masik: homokora eseteben nagy, latvanyos kulonbseg van derek es csipo kozott, azt mondjak, hogy minimum 20-25 cm.

2011. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hát igen...szóval a centik nem árulnak el sokat. A derekamon van egy kis súlyfelesleg, ami centikben sokat dob hozzá, és való igaz, hogy nem a mellbőséggel kell megegyeznie, hanem a vállal, azzal pedig egyvonalban van a csípőm!

A héten elmegyek felpróbálok pár darabot, remélem lesz, ami jól áll!

Köszi mindenkinek!

2011. aug. 30. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!