Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen embereknek honnan...

Az ilyen embereknek honnan van ennyi önbizalmuk? (LINK)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 28. 14:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mármint az öltözködésre értem.:D
2010. dec. 28. 14:14
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos nem az ide írogatóktól... egyszerűen csak egészséges testképpel rendelkeznek és elfogadják magukat.
2010. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Fogalmam nincs.És az az egészben a legszőrnyűbb, hogy létezik olyan férfi,akinek ez tényleg tetszik...
2010. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
na látod...ez az amit én sem tudok!
2010. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

"És az az egészben a legszőrnyűbb, hogy létezik olyan férfi,akinek ez tényleg tetszik..."


Ez miért szÖrnyű? Nekem is ez tetszik. Szerintem teljesen relatív, hogy kinek, mi jön be. Nem lehet mindenki vékony.

2010. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem a testalkatrol van szo...
2010. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha kicsit jobban megnéznétek, ez a kép egy con-on készült. Ami lényegében egy olyan rendezvény, ahol beöltözhetsz a kedvenc manga/anime/képregény/PC játék hősödnek. Ő Supergirl-nek öltözött be, ez egy jelmez, ennyi... Nem tudom miért kell ezen meglepődni, nagy valószínűséggel nem így járkál az utcán. (Ha meg mégis, úgy gondolom senkinek sincs semmi köze ahhoz, hogy a másik hogyan öltözködik)
2010. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

Hát nem tudom, én nem mernék így megjelenni. Viszont irigylem őt! Biztos sokkal felszabadultabb, ha így meg mer jelenni emberek előtt. Jó lehet neki, nyilván sokkal kiegyensúlyozottabb nálam.

Ő nyilván nem is így öltözik a hétköznapokban, vagyis gondolom... Azokat a lányokat e4gyébként én sem értem, akik még kicsit nála is kövérebbek mégis haspólóban és csípőfarmerban szaladgálnak nyáron (sőt van, aki télen is). Az szerintem ízléstelen és sokszor már undorító.


De a fenti képen szereplő csaj szerintem még elmegy. Vannak nála sokkal hájasabb és ízléstelenebb emberek is, akiknek tényleg nem tudom én sem, hogy honnan van ennyi önbizalmuk. Nem tudom, talán kicsit álomvilágban élnek? Nem látják reálisan a dolgokat és azért vannak annyira eltelve maguktól. NEM tudom, de érdekes jelenség.

2010. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ez csak poééééén
2010. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez tényleg Con-on készült..Egyébként ezzel a csajjal mi a problém? Szerintem szép,sőt szeretnék ilyen testalkatot! A valóéletben nyilván nem így öltözködik...-.-
2010. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!