Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha keskeny a lábfejem, hogy...

Ha keskeny a lábfejem, hogy hordhatnék ilyen cipőket?

Figyelt kérdés

[link]


Csak szemléltetés gyanánt linkelema képet, a cipő a lényeg rajta, méghozzá az a tényező, hogy CSAT NÉLKÜLI, tehát csak a cipő szorossága tarthatja mega lábat+ a sarkak valamennyire. Nekem aza nagy gondom, hogy az össze ilyen leesika lábamról, egyszerűen kilépegetek belőle, és nem marad rajtam. Eddig a sarokfogó sem segített sajnos..Pedig sokkal jobban néznek ki ezek, mert nem 'vágja el' a lábat egy pánt..Van erre valami megoldás?


2011. szept. 1. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak is leeshet a lábáról akinek széles lábfeje van. A megoldás, hogy tartod a lábad benne folyamatosan, vagy pántot csináltatsz a cipőidre.
2011. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Komolyan?:O Akkor mindenkinek csak úgy marad meg a lábán, ha befeszíti, és tartja? Ezek szerint ez olyasmi, mint a lábujjakat elválasztó strandpapucs, azt is 'fogni' kell..
2011. szept. 1. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs megoldás, tartani kell. :D Legalábbis én (is) szenvedek vele, kilépek folyton, nem is kényelmes, nap végére azért rendesen rossz érzés már, van hogy azzal kezden itthon, hogy a sarokba vágom csuma erővel azt a ki********** đĐ[]Ä{# cipőt. :D Én inkább maradok a sportcipőnél, ha kényelem, a pántos valahogy nem jön át. :D
2011. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!