Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki kopott...

Szerintetek ciki kopott farmert felvenni?

Figyelt kérdés
A kedvenc gatyám, fekete,de nem egyenletesen kezdett el kopni szürkésen. Ciki már ilyet felvenni?
2011. szept. 1. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
mármint pár helyen van szürkés folt? mert néhányat direkt úgy varrnak:)
2011. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szval nembiztos h tudni fogják h az kopott:D
2011. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát.. Itt belül a térdemnél,az öv mentén,meg a fenekem egyik oldalánál.... XD igazából az ilyen élek mentén,ahol el van varrva :S

Vagy nem tudom...be kéne festeni ruhafestékkel?:S

2011. szept. 1. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem ciki! nekem van több nadrágom amit nagyon szeretek és szintén kopik, mégis hordom mert nagyon jó fazon. persze azért a stílusától is függ. egy alkalmibb teljesen sötét nadrágnál már nem biztos hogy felvenném ha kopott. viszont egy laza hétköznapi farmernél tutira nem érdekel.
2011. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miert nem fested be?

En is igy jartam tavaly, par szaz forintba kerult a ruhafestek, mosogepben hasznalhato, nagyon egyszeru.

Tokeletes lett a nadrag.

Ilyet vettem, kb 3-4 csomag kellet, a nadrag sulyatol fugg.

[link]

2011. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!