Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal vagyok még, hogy...

Fiatal vagyok még, hogy fölvegyek lolita ruhákat? 14/L

Figyelt kérdés

Egy 13éves lány kiírt gey kérdést, hogy hol szerezhet lolita ruhákat, és egy válaszoló azt írta, hogy: "ez pont arról szól hogy kislánynak akarnak kinézni, te pedig alapból az vagy, szóval hülyén nézne ki."


Ezt én értem is, de tényleg hülyén nézne ki??

Nem öltözködnék így állandó jelleggel, kizárólag egy Con erejéig hordanám.


Teljesen rákészültem a dologra, elkezdtem tervezgetni mit veszek majd fel, de ez a válasz teljesen lelombozott. :(


2011. szept. 5. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
A conokon mindneki idiótán néz ki, oda nyugodtan felveheted :D
2011. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem néz ki hülyén, csak figyelj a részletekre, mert vannak elég igénytelen loliták is. A ruha szép de magában kevés, kell hozzá sokféle kiegészítő, szép frizura, szép smink, szép cipő is. Meg a viselkedés, mozgás... tényleg nem mindegy. Mert mikor látom hogy ott ugrálnak vihognak egymást nyúzzák idétlenül ilyen gothic lolitának öltözött csajszik akkor látni hogy egyáltalán nem illik a ruha hozzájuk.
2011. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

22:41- Igen, szerinted.

A pozitív válaszokat köszönöm.

Utána fogok nézni mindennek, köszi. :)

2011. szept. 6. 20:24
 14/15 anonim ***** válasza:
60%

Szia

Igen szerintem az.

Azt viszont nem értem miért kaptam 0%-ot. A kérdésre válaszoltam szerintem teljesen korrektül. El mondtam a véleményem, de te csak olyan választ vársz hogy nyugodtan vegyél fel bla-bla. Te meggyőzést vársz nem pedig véleményt, ezért jelentem is a kérdést, mert értelmetlen baromság...

2011. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Betegesnek és undorítónak tartod azt, ami nekem tetszik.

Ezzel még nem lenne semmi baj, de azért rosszul esik, ha leszólják az érdeklődési körömet.

Nem szívesen találnám mosolygós arccal a válaszodat hasznosnak.

De teljesen igazad van, én föltettem egy kérdést, és érkeztek rá számomra pozitív és negatív válaszok is, és tényleg nem kellett volna szimplán azt hasznosnak találni ami nekem kedvező.

2011. szept. 9. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!