Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttátok ezt a kabátot valamel...

Láttátok ezt a kabátot valamelyik new yorkerben? Megvennétek ennyiért?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 5. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szívem szerint nemet mondanék, de én is tavaly ennyiért vettem a télikabátom, mert egyszerűen beleszerettem (New Yorker). Persze így utólag a felét se adnám érte. Jól gondold meg.
2011. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Drágállom és nem is nagyon tetszik a szabása jó, de azt a sok ezüst gombot kicserélném rajta.
2011. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy sehol sem kapnál ennél olcsóbb szövetkabátot, ami jól is néz ki, az a 16 ezer nem is olyan vészes! De ha azt nézzük, h a NYer egy nagy kaki, és a legtöbb holmija minőségileg egyenlő a nullával, nem éri meg. Nekem nagyon tetszik, nagyon divatos, szóval ha a minősége jó (NEM Amisu), akkor szerintem vedd meg! Jó befektetés; egy ilyen kabátot bármikor feltudsz venni!
2011. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó: most látom hogy de, Amisu... na itt már elgondolkoznék a dolgon. Nekem az amisu-s holmijaim nagy része kifakult, kinyúlt, elszakadt...
2011. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kérdeztem, mert régen mindig a nőverimtől örökölt kabátokat hordtam, de tavaly bőrkabátot.. De szeretnék végre egy rendes szép télikabátot, és ezek a fazonok tetszenek, de nemigen láttam más árban ilyesmit ami szép..

Az amisu tényleg ilyes silány?

2011. szept. 6. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!