Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ég a talpam az új cipőmben,...

Ég a talpam az új cipőmben, úgy érzem szorít kicsit. Majd tágul kicsit, vagy vigyem vissza a cipőt?

Figyelt kérdés
41-es a lábam, így is 42-es kelett, az üzletben abszolút kényelmes volt, meg ha lépkedek benne, semmi baj nincs, de mikor ülök, akkor kicsit úgymond éget, meg szorít, nem a kisujjamat vagy a "bütykömet" hanem a talpamat. Majd kicsit "alkalmazkodik a cipő" vagy vigyem vissza. Még van 3 napom, ma vettem.
2011. szept. 6. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen cipő?

nekem ugyanez a bajom 1 heti hordás után, de nekem akkor is ég, ha leveszem


ja meg egyébként vagy 2-3 helyen nyomott, tettem bele betétet, most már csak a sarkamat


utána elolvastam a neten a sarokcsont kinövésről szóló cikkeket, és most teljesen beijedtem :(


egyébként egy textil converse

2012. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hű jó régi kérdés :D
2012. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húh, hát valóban, amúgy elmúlt egy hét után, semmi gáz nem volt a cipővel. :D Egyébként Niki Ruckus low cipő volt, de hát az egy évet se bírta ki, ahogy látom két napja volt egy éve hogy vettem. :)
2012. aug. 8. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!