Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnék javítani a stíluso...

Hogy tudnék javítani a stílusomon, öltözködésemen?

Figyelt kérdés
Nincs átfogó stílusom, azt veszem meg ami megteszik.Szeretnék rátalálni a stílusomra,de nem tudom hogy.Sajnos túl jó stílusérzékem sincs.
2011. nov. 2. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

először is hány éves vagy és fiú/lány.?

utána tudok javasolni.

2011. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,lány.Nagyon szeretem az ingeket.Tök mindegy h 1 színű csíkos, vagy kockás.Ezenkívül az egyszínű dolgokat,nem vagyok magassarkús inkább sportcipő.Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 2. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Így látatlanban szerintem semmi baj nincs azzal, ha nem csak egyféle stílus tetszik, sőt!:)


Nekem például hol lezserebb, hol kifejezetten pedáns napom van...:D


Milyen zenét szeretsz, mennyire vagy nyitott?...


Én például imádom a jól eltalált kötött cuccokat...

Egy hosszú, krém színű csajos pulcsi szürke mintákkal, meg ilyesmi...


Mennyire szeretnél nőies lenni, mennyire vagány, stb?...


Nekem pl. van csajos bakancsom, gumicsizmám, de magassarkúm is...


küldhetnél pár képet a cuccaidról, vagy a neten keress olyanokat, amik hasonlítanak rá, és akkor többet tudunk segíteni...:)



Meg esetleg fotót magadról, hogy lássuk, milyen színek állnak jól...

(nekem pl. csak a földszínek, az élénkek sajna nagyon gagyik rajtam...)

2011. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan ruhákat vegyél amilyenekben jól érzed magad.Szóval ha az ingeket szereted akkor vehetsz rövid ujjú,hossz ujjú,vagy hosszabbszabásút amit felvehetsz cicagatyával is.

De amugy nm értem mért kell mindenkinek mostanában az egyéniséget hajszolni.A stílusodat m,eg ne várd h most itt akárki megszabja neked.Ami tetszik az lesz a stílusod.

2011. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)
2011. nov. 2. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha azt veszed fel, ami megtetszik, az már egy stílus. Nem kell besorolnod magad sehová, hordd azt, amiben jól érzed magad, ami jól áll, és kész!
2011. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha egy kicsit változtatni szeretnél vegyél egy lapostalpú bokacsizmát, szerintem nőiesebb és szebb is, mint egy sportcipő

[link]

az ingeket pedig hordhatod mellénnyel is vagy sállal

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!