Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya "divat"? Másnak is...

Harisnyababee kérdése:

Harisnya "divat"? Másnak is szemet szúr ilyesmi?

Figyelt kérdés

Most hogy beköszöntött az ősz, megint előkerültek a harisnyák, térdfixek. És azt tapasztalom, h a legtöbb csaj(kb a 17-30közti korosztályra gondolok), még mindig olyanokat bakizik, hogy az már fáj.. Azon már meg sem lepődöm, h szandálhoz is vesznek harisnyát, vagy körömcipőhöz, de tegnap láttam egy csajszit, aki ilyen sarufélében volt egy leggingsel, ami a bokájáig ért, alatta pedig egy bokafix úgy, h a gumirozása kajak kilátszott, nem húzta rá a legingget...xD xD xD Amúgy egy tip-top kis cicababának tűnt.. Nem értem én az ilyet, h nem tűnik fel nekik, vagy "utálom a harisnyát" címszó alatt igazábol lesz@rja, csak azért vesz fel mert muszály?? Könyörgöm, ha nem tudja hordani jó, h utálni fogja...:S

Amúgy még kedvenc harisnyás bakijaim: ha a harisnya/térdfix orrerősítése kilóg pl a balerina vagy magassarkú orrából ; meg a falatka p#csagatya alól kilátszik a harisnya megvastagított derékrésze...xD Most hirtelen ez a kettő a favorit, de bizti tudnék még ilyeneket írni.. Esetleg, ha nektek is van valami hasonló sztoritok írjátok le, h röhöghessek egy jót..:)


2011. szept. 10. 06:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Szerintem az a legviccesebb, mikor önjelölt divatdiktátorok beégnek azon, hogy szellentésük nincs az idei divatról.

Segáz...

2011. szept. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Igen ilyen könnyen előfordul. A sok kis buta csak a divatot akarja kö9vetni de arra nem jön rá hogy van 2 olyan dolog ami eléggé üti egymást:D Ez van majd rájönnek :D
2011. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
nekem az ismerősöm felvesz egy papucsot és nem (legalább) térd/bokafixet hanem rendes mintás zoknit! ezen kiakadtam.és én is sok olyat látok aki saru + rendes zoknit vesz hozzá.! Kiakasztanak az ilyenek. :) Látom nem vagyok ezzel egyedül. :D
2011. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaaaa, na az is, a rendes zoknit direkt nem írtam, mert én meg azt utálom, és nem hordok, de én is látok csomó olyat, mikor a magassarkút, vagy balerinát hordanak rendes zoknival, és igen.... az ilyesmi nagyot tud ütni..:D De az a legdurvább benne, h szemrebbenés nélkül viselik így picit sem érzik gáznak, pedig ez az ami tényleg gáz, nem a trapéz szárú farmer, vagy ha valaki nem "komverzben" nyomul...:P
2011. szept. 10. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Körömcipőhöz miért gáz?

A többivel egyetértek teljes mértékben. Bár a harisnyás bakik mellett az egy szál leggingsben/cicanadrágban parádézó libák a kedvenceim. Főleg mikor annyira sz*r minőségűt vesznek, hogy még a tangájuk mintája is átlátszik. Na nem mintha anélkül nem lenne elég gáz.

Meg a másik kedvenc a magassarkú/p*csasz*r topánka-leggings kombó (aminek ugye vége lábszárközépnél vagy a bokánál), na attól kiszaladnék világból.

2011. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó! Azért mert neked nem tetszik a cicanadrág az nem azt jelenti hogy gáz. A faq kivan az ilyen emberekkel. Azért mert nekem nem tetszik valami nem fikázom.
2011. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor ne válaszolj olyan kérdésekre, amik erre irányulnak.

Én sem megyek oda más kérdésekhez - pl. a cicanadrágot éltetőkhöz - fikázódni.

2011. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom pontosan, hogy milyenre gondolsz, de pl a képen lévő 2 középső szerintem kifejezetten divatos (burberry és dior), bár Magyarország még nem áll készen a divatra :D Elég érdekesen öltözködünk.


[link]

2011. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tom, nálunk itt Svájcban senki nem akad ki ezen. Főleg a körömcipősön....és a bokazokni (színes) pl nagyon hódít.

Mellesleg meg én kompressziós harisnyát hordok mert trombózisom volt és abban csak orrvarrásos van. Most ássam el magam és ne vegyek fel magassarkút, mert olyanok szerint mint Te nem vagyok elég divatos? Hidd el nálunk rohadtul leszärják, hogy mi van rajtad. Itt az embert nézik, nem a ruháját.

2011. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg még öreg sem vagyok mondható. 22 /L
2011. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!