Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért ciki ha így öltözök suliba?

Mért ciki ha így öltözök suliba?

Figyelt kérdés

Minden lány cikiz hogy nem magassarkúba járok, meg stb. Igazuk van?

[link]

16/l


2011. szept. 11. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki szerint ciki?

Ha többiek szerint, akkor ignoráld őket, szerintem sportosan csinos - istenem de szép színe van annak a körömlakknak -.

Ha a tanárok szerint, akkor egy apróbb színbeli módosítás és máris nem lesz gond (a tanárokra azért én ilyen szempontból jobbnak látom hallgatni, az önkifejezés nem éri meg a rossz jegyeket, ráadásul önkifejezni sulin kívül is lehet).

22/L

2011. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
azoka gázak. nálunk is már a kicsik egyre többen magassarkúban járnak. a felsősök közül meg aligha. mindenki converse meg nike mega többiek. magassarkúban nagyon nehéz szépen járni. nagyon látszik ha valaki moncentrál arra hogy hogy megy benne. és egy 16 évesen sokszor röhelyesen is néz ki. ' hónap alatt át tud rendeződni a gerinced a magassarkúhoz, hogy majd az fáj mikor lapostalpúban vagy. Majd idősebb korukra meglátják, hogy nem kellett volna mégsem azt a fárnya magassarkút felvenni.
2011. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
szerintem egyáltalán nem ciki!!!!!!ez naon jó igy!!!azok a csajok biztos kényesek...de hány éves vagy???
2011. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem meg tök jól öltözködsz, az nem tetszik nekik, hogy te nem mész utánuk mint a többiek. vannak napok, amikor én is így öltözök fel, és tökre tetszik a fiúknak, hogy olyan vagány :)


23/N

2011. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na én most kérdeztem végig az összes fiúismerősöm, hogy melyik a jobb egy lányon...ha suliban vagy, akkor szebb, ha visszafogottabb és természetes vagy, és jó a sportos ruha...csak bulizni lehet magassarkúban :)...szerintem ha neked tetszik, akkor így öltözködj, a többieket meg magasról tojd le :)
2011. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 valaki98sss válasza:
ne hallgass rájuk !! nagyon jól néznek ki nekem nagyon bejönnek !!!:D:D
2011. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hogy lehet magassarkúban bulizni??én biztos nem utdnék:D látszik férfi mondta...
2011. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!