Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről az általam...

Mit gondoltok erről az általam tervezett ruháról?

Figyelt kérdés

Felmerjem venni suliba? Monjuk anya varrta én csak megterveztem, de nem tudom, hogy jó lett e. És félek, hogy talán kinevetnének a suliban A mintája nem öregasszonyos? Kicsit ideges vagyok..... =/ 15/L

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 11. 13:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem jeleníti meg a képet :/
2011. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
de nem ám :(
2011. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem jeleníti meg, pedig kíváncsi voltam rá.:(
2011. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nekem behozta!

Hogy őszinte legyek, a leírás alapján valami förmedvényre számítottam, de nagyon kellemesen csalódtam! Egyébként az apró virágminta és a pasztell színek kifejezetten divatosak most, de ezen felül 15 éves létedre meglepően jó ízléssel rendelkezel, gratulálok! :)

Szerintem nyugodtan felveheted, ha az osztálytársaid piszkálnak miatta (gondolom ebben a korosztályban még mindig a tornacipő-répagatya hódít), akkor mondd meg nekik, hogy egyrészt nem érdekel a véleményük, másrészt meg ez kifejezetten divatos :)

2011. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek nem jön be, nyomjatok egy entert a címsorban :)

Szerintem nagyon szuper lett, sokkal rosszabbra számítottam, de nagyon jól néz ki! Én is felvenném :)

2011. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt butikban kapni lehetne most kezeimet felcsapva rohannék hogy vegyek egyet. :D
2011. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2. vagyok. IMÁDOM!
2011. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik :D
2011. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Köszönöm aki mondta az entereset, bejött.(:

Nagyon szép ruha.(:

2011. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Tudod, nekem egyáltalán nem ilyen a stílusom, és ezek a ruhák nem is tetszenek, de ez állati jó lett!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon ügyi vagy, de komolyan, hordd bátran!!!!!!!! ;)
2011. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!