Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha nagyon "sok"?

Ez a ruha nagyon "sok"?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, de néha zavar, ha az itteni kisvárosban megbámulnak az "extravagánsabb" ízlesvilágom miatt... Te ezt a ruhát mennyire néznéd ki, ha egy csinosabb lányon látnád, aki tudja viselni?


[link]


2011. szept. 12. 09:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
ne mar... ez egy szep ruha.. szerintem nyugodtan hord ha jol erzed magad benne, es jol is all. aki nem azt mondja az feltekeny. ahol en lakom a kis csitri jelzo azokra megy akik egy rovid ujjus polot ami kicsit hosszabb hordanak "ruhanak". na attol kiakadok. ez egy gyonyoru darab, hord nyugodtan..
2011. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik ez a ruha, bár így kép alapján tényleg nagyon rövid. Esetleg egy rövidgatyát vehetsz alá szerintem.
2011. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
szerintem ez kur va jól néz ki és sztem egy ekete, narancs, vagy zöldes cicanacival nagyon szexiii
2011. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van majdnem ugyanilyen fazonú virágos miniruhám. Ha melegebb van, veszek fölé egy ujjatlan inget, akkor olyan, mint egy csőszoknya. Hidegebb időben harisnya+kardigán. Szerintem csinos, bár én se hordok ilyeneket gyakran, itt is kirívónak számít ahol én lakom :/
2011. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"summer dress size 10 rockabilly 1950s pin up party prom festival boho punk"


ez mindent elárul róla... tehát nem felső, ahogy egyesek írták, hanem nyári ruha, méghozzá kicsit retrós és vidám

egy hardcore punk, rockabilly koncertre még én is felvenném talán, valami fekete virág a hajamba, meg egy ódivatú, de azért csini cipellővel

2011. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Jajj de nehéz válasza:

Nagyon széép vegyed megfele!!!!másokkal meg ne foglalkozzál!


Ha jól áll és te jól érzed magadat benne akkor nem kell mással foglalkozni, én is hasonló felsőt keresek mostanában csak nekem nem áll jól ha kicsit buggyosabb,de ez nagyon csinos a vidékiek meg már csak ilyenek, megbámulnak kinéznek d e kit érdekel az a fontos h te jól érezzed magadat benne

2011. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!