Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha nagyon "sok"?

Ez a ruha nagyon "sok"?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, de néha zavar, ha az itteni kisvárosban megbámulnak az "extravagánsabb" ízlesvilágom miatt... Te ezt a ruhát mennyire néznéd ki, ha egy csinosabb lányon látnád, aki tudja viselni?


[link]


2011. szept. 12. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem extravagáns, inkább k*rvás és ezt értsd szó szerint. Pont ilyesmit szoktak viselni a filmekben a prostik. Nem tetszik, mert túl sokat mutat, a feneket épphogy csak takarja gyanítom és valószínűleg akaratom ellenére is meglenne a véleményem arról, akin ezt látom.
2011. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, bár én ennél a ruhánál a színére gondoltam! :)


Nekem sok ilyen szabású ruhám van, soha nem jutott még eszembe, hogy qrvásak.. nekem az a jelző más ruhadarabokat takar, de embere válogatja...

2011. szept. 12. 10:03
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
hát nem tudom hol laksz, de ez egyáltalán nem ritka, minden második fiatal ilyenben jár, csak a normálisabbja vesz hozzá nadrágot...
2011. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán és nem sokan mászkálnak ilyenben (ez azért nem Pest vagy London -> ezeket ismerem inkább). És ez egy RUHA, nem pedig tunika! Azt pedig még az ízlésesebb kisvárosi is tudja, hogy szoknya és ruha alá elég tré nadrágot felvenni...
2011. szept. 12. 10:18
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is kihívó egy kicsit, de a melegben nehogy már nadrágot vegyél. Nekem tettszik. Egyébként meg az a lényeg, hogy te jól érezd magad benne. Aki irigykedik az alakodra, az meg amúgy is leqrváz.
2011. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hát mér ne is haragudj, de egy cicanadrág nem hiszem, hogy annyira durva lenne alá...
2011. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ez a ruha, és ha alacsony vagy nem kell alá semmit venned, nekem már kellene a 180-as magasságomhoz.
2011. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről az ilyen divatbloggerinák jutottak eszembe...Megnéznélek tuti,hogy ha még hozzá magassarkú,hosszú tökéletesen megformázott haj és smink társulna...De nem rossz indulatból,csak én amúgy is megnézek embereket:)
2011. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ruha? Ez egy felsőrész!
2011. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te mekkora vagy, de ez nekem a fenekemet sem takarná el. Egyébként nem extravagáns egyáltalán a mintája, inkább olyan vidékies. Merthogy vidéki vagyok és itt ez mindennapos viselet...
2011. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!