Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hugo Boss 16 évesen? Sznobság?...

Hugo Boss 16 évesen? Sznobság? (bővebben)

Figyelt kérdés

Ha meglátnál egy elegáns stílusú (zakó, bőrcipő, szövetnadrág) fiút akinek a kezén felfedeznél egy Hugo Boss órát, mi lenne a benyomásod?


És most jön a fontos rész, mielőtt mindenki elkezdene oltogatni. A stílusom lassan alakult ki, iskola mellett hétvégente dolgozni járok. A fizetésemből vettem az órát és a többi holmim nagy részét is. Szóval nem a szüleim pénzelnek. : )


2011. szept. 13. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a 16évesek nagyrészének fogalma sincs arrol h milyen ora az(énis csak gondolom h egy drágább darab) szoval azonkivül h kicsit céltábla leszel az alföldinégerek nek szerintem hátrányod nem lesz belőle. inkább neked ad önbizalmat h te jolérzed magad"benne"
2011. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem biztos,hogy egyáltalán tudni fogják,hogy ez egy drága óra, de ha mégis valószínűleg cikizni fognak miatta. Ha neked tetszik,hordd nyugodtan, nem baj,ha valaki egyéniség, ízlése is van, ha megteheted,hát hordd! Én meg hosszú bőrkabátban jártam évekig, drágának gondolták, cikiztek érte,nem érdekelt. Egyébként örököltem,de azt meg nem hitték el, viszont velem jól elbántak: a tesióra végére már egy bicskát láttam a kabátomon és szétszaggatva ott feküdt az öltözőben. Nem tudom, mi bajuk volt a kabáttal, ők műbőrt hordtak, én igazit,én sose bántottam őket, de ez van. Szóval előre nem tudhatod mit váltasz ki másokból, de én nem adnám fel az egyéniségem pár nem normális miatt!
2011. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Szerencsére az osztályomban ezt nem mernék megtenni, nincsenek is olyan arcok.
2011. szept. 13. 19:07
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ránézésre senki nem tudná miféle óra. Most rákerestem googlen de látom hogy ez olyan amit a 40+ korosztály szokott hordani... hülyének néznélek hogy mi a francért viselsz ilyet gyerekként. Na persze a zakó, szövetnadrág is elég fura. Gondolom feltűnési viszketegség, mert ezek nélkül jelentéktelen vagy, olyan akit nem vennének észre a csajok. Már nem azért hogy beszóljak, de a Hugo Boss óra amint látom igen drága, értelmes ember csak úgy nem erre költené a fizetését. Kivéve ha valamit vár tőle... de ettől nem leszel több sajnos. Ez nem így megy.
2011. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez pedig a tipikus tömegválasz arra, ha valaki más. Miért feltűnési viszketegség? Már minden az? Ha bakancsot hord valaki, ha fültágítója van, ha elegáns? Elárulom, hogy valaki olyan elméleti szinten van, amit más nem ért meg. Nem mindenki egyforma. Ha feltűnést akarnék kelteni, akkor nem így néznék ki. Ennyi. Az órára visszatérve. Baj ha valaki olyat hord, amit más korabeli nem? Én pl. az icewatch és jellywatchtol vagyok rosszul.
2011. szept. 13. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az átlag 16 évesek azt a plasztik vackot hordják, szóval lehet nem tudnák mi az és mennyibe is kerül egy Hugo Boss óra, vagy bármi más ebből a márkából.

Még ha egyesek sznobságnak és rongyrázásnak tartják akkor is stílusosabb mint például egy Nooka -bocs ha rosszul írtam- óra.

Jó kis melód lehet suli mellett.

2011. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
héhaver: én is így gondolom. nem feltétlen feltűnési viszketegség, ha valakinek más stílus tetszik és kirázza a hideg a sok tömegembertől.
2011. szept. 13. 19:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nem az :)) Én 8.-os vagyok, és hányingerem van azoktól a srácoktól, akik elmennek előttem az utcán, farmer csőnadrágban, Fila oldaltáskával, felzselézett hajjal, valami nagy márkás színes pólóban, és az elmaradhatatlan páwaórában. A hideg ráz tőlük.


Szerintem ha olyan órát választasz magadnak, ami tetszik, és szívesen hordod, akkor jól fogod érezni magad benne, és ez meg is látszik majd rajtad.

Mondjuk én elnézném egy farival, és pl. inggel, a lazább fajtából, zakóval is, de nem abból az öltönyösből, a nagy válltöméssel.


A benyomásom? Az lenne, hogy ez bizony ad magára, van egyénisége, és habár nekem fingom sincs arról, milyen óra az ott a kezén, látszik, hogy tetszik neki, szereti. Biztosan kedves, és nem azon jár az agya, hogy délután hova menjen tenni magát az új Filatáskájával, egyenesen a teszkó polcairól.


Hú, ez hosszú lett :))

Jelzem: NEM a fila táskák ellen szólt, nekem van az akcióból nagy gurulós bőröndöm, oldaltáskám, és sporttáskám is, de a régi akcióból. Mióta divatba jött, ne mszívesen hordom. És nem is a gumiórák ellen szólt, félre ne értsetek.

14/L

2011. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 14. 15:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az órával semmi baj nincs ,Hugo Boss egy jó brand hord bátran. Viszont az tényleg túlzás ha zakóba járkálsz össze vissza mindenfele.Jó dolog az elegancia de mindennek megvan a maga helye és a zakónak nem az iskolában van.Amúgy nem tudom mit borul ki mindenki ,hogy drága óra stb...ennél jóval komolyabbak is vannak azért...
2012. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!