Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szövetkabát! Vélemények?...

Szövetkabát! Vélemények? Télen mennyire kell aláöltözni, hogy ne fázzunk annyira?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mennyire vagy fázós, én vettem két extra vastag, puha, meleg és hosszú pulcsit, amit kemény minuszok idején hordok, de amúgy nincs problémám vele. Általában vékony, nyári felsőket hordok, mert bent túlzottan fűtenek, egy sima pulcsi meg sál és rendben vagyok.
2011. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sokat véd. Olyan mint egy vastagabb pulcsi. Én megbántam, hogy annyi pénzt kiadtam érte mert igazán nem is tudok alá öltözni hiszen akkor a hátamnál, vállaimnál feszül a kabát és nagyon kényelmetlen. Ha ilyet veszel akkor arra készülj, hogy nem lesz benne meleged, fázni fogsz. :)
2011. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

rövid ujjú póló, néha hosszú ujjú, 1 vastagabb ilyen pamut pulcsi, és elvagyok vele.

amúgy nagyon szeretem, főleg ha hosszú, olyan romantikus fílinges :D

2011. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem hideg. Én nagyon fázós vagyok, és a mínuszoktól függően viseltem egy vagy két pulcsit alá. De azt azért lehessen megjegyeznem, hogy egy bundakabát alá is alávettem volna a 2 pulcsit, ha hideg van.

Én nem bántam meg, hogy megvettem.

2011. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!