Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a csipkés magassarkút...

Ezt a csipkés magassarkút felvehetem ilyen színű és stílusú gatyához? Vagy inkább másmilyen farmerral? Egyáltalán fel lehet venni farmerhez? Többi kérdésem lent.

Figyelt kérdés

És normál felsőt, ami pólóhoz hasonló szabású (pl. csőrike van rajta), fel lehet venni ehhez az összeálításhoz vagy ink vmi ünnepélyesebb, csinosabb felső kell hozzá? Köszi.


-Gatya: [link]

-Cipő: [link]


2011. szept. 20. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a farmer jó hozzá,egy fekete övvel és egy fekete vagy bordó csinosabb felsővel. A Takkoban láttam olyan felsőt,amiben volt csipkeminta is. Azzal nagyon jó lenne.
2011. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jaja előzőnek igaza van.
2011. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2011. szept. 20. 12:57
 4/10 A kérdező kommentje:

Ilyen szabású felsőre gondoltam, mármint ilyeneket hordok. Az ilyenek (akár mintás,akár nem)hülyén néznek ki magassarkúval meg azzal a gatyával?

[link]

2011. szept. 20. 13:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,hogy ilyenre gondoltál,de szerintem ezek inkább sportcipővel vagy tornacipővel jók. Én úgy szoktam hogy egyszer sportosan,egyszer nőiesen öltözöm. Tarts Te is néha csajos napot,amikor nem sportos ruhában vagy. Sokkal változatosabb lesz.

Egyébként jó ez a Csőrikés felső,én most Hupikék törpikéset szeretnék. :-)

Első vagyok amúgy.

2011. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké,értelek. Köszönöm. :) New Yorkerből van Csőrikésem, a linkeltnél milliószor aranyosabb, ott volt Hupikék törpikés is! :)
2011. szept. 20. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Ó, szerintem tök jó magassarkúval bármi, amit mások tornacipővel hordanak. Laza marad a stílusod, csak nőiesebb leszel. Támogatom! :)
2011. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Ettől nem lesz nőiesebb hiszen úgy öltözik mint egy kislány, aki nagynak képzeli magát attól hogy felvesz egy ruhájához egyáltalán nem illő cipőt. Most nem megbántani akarok senkit, de ez nevetséges inkább, annyira nem illik össze. Ehhez a cipőhöz szép harisnya, szoknya illik. Farmer semmiképp.
2011. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem úgy rémlik, mintha láttam olna hasonlóképpen felöltözött lányokat, de azért gondoltam, megkérdezem az embereket,és természetesen nem ítélem el ate véleményedet sem, megbántani meg pláne nem bántottál meg. :))

Én nem érzem úgy,hogy úgy néznék ki ettől, -hogy a Te szavaiddal éljek- mint egy kislány, aki nagynak képzeli magát attól, hogy felvesz egy ruhájához egyáltalán nem illő cipőt. Főleg, hogy 21 évesen már a kislánytól igencsak idősebb vagyok. :)

2011. szept. 20. 14:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy hordasz olyan ruhákat is (vagy csak olyanokat), amiket a "kislányok" is nyugodtan viselhetnek, az még nem jelenti, hogy kislányosan fogsz kinézni. A ruhák, amiket írtál pont olyanok, hogy bárki bármikor felveheti, ha a stílusának érzi. A farmer magassarkúval szexi, de nem értem, miért feltétlenül szükséges odaerőltetni egy elegánsabb felsőt, amikor önmagában a magassarkú nem elegáns, csak nőies.

Sok ilyen lányt látok, én is felvenném magassarkúval, csak képtelen vagyok benne menni. Szerintem nem csak a mű nőkhöz passzol a magas sarok. :)

2011. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!