Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van Skinhead bolt?

Hol van Skinhead bolt?

Figyelt kérdés
Már egy ideje vallom az eszmét, és szeretnék néhány pólót, meg kiegészítőt venni (Kelta keresztes kitűző, felvarrók, stb...) de sehol se találok. Webshopból meg nem szeretnék rendelni. Gondolok én itt a "White Power" pólókra, pulcsikra, Oi! Kor, Magozott Cseresznye, Titkolt ellenállás, stb... pólók. Segítenétek nekem?
2011. szept. 20. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
A sex shoppokban lehet amúgy vegyél egy nagy barna f*szt és szopogasd:) szerintem ez amit magadért és a társadalom kedvéért tehetsz. ÁÁh mondjunk nem fel szedheted a város beton köveit és magyar FEHÉR bőrű embereket is megdobálhatsz velük mert nem osztják az eszméid. Tehát én magyar vagyok de nekem is van tőletek sérelmim sőt mind két féltől. Egy külömbség van köztetek , hogy nincs haj a fejeteken.
2011. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
az se mindig*
2011. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező! Nem írtad h melyik városban keresed ezt a boltot... Pécsen szerintem van ilyen hely...
2011. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Budapesten keresek boltot. Amúgy kedves első. Szerintem te el vagy tévedve. Nem minden Skinhead rasszista, és nem is mindegyik keresi a balhét. Azok a Bonehead-ek. Sajnos ha valaki kopasz és bakancsot hord, akkor már agresszív tahó állat, akinek mindegy kit, csak verhessen. Ilyen egy idióta beágyazódott nézőpontot, már bocs, hogy így fejezem ki magam. Cigányokkal sincs semmi bajom, elmegyek mellettük az utcán, de ha balhéznak, akkor nem futok el.
2011. szept. 20. 22:53
 5/18 anonim válasza:
39%

"Szerintem te el vagy tévedve. Nem minden Skinhead rasszista ... Ilyen egy idióta beágyazódott nézőpontot, ... Cigányokkal sincs semmi bajom... "


OMG OMG OMG, very lolllll :D Mivan? Divatocska.

2011. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
a váci úton
2011. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Skinhead létedre semmi bajod a cigányokkal?:)

Én nem vagyok skinhead de mégse szeretem a cigánoykat. Most hogy is van ez akkor?

2011. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Akik divatoznak, meg értetlenkednek, azoknak írom. Elvileg az első skinheadek nem rasszisták voltak, hanem munkásosztálybeli fiatalok, aik a fekete srácokkal és a punkokkal együtt lógtak és balhéztak, ska zenét hallgatva, és csak később lettek rasszisták. Sokan állítják ezt. A mai rasszista skinheadek persze ezt nem így gondolják, én pedig nem éltem akkoriban szóval nem tudom, hogy alakult ki a skinhead kultúra, de azért mert valaki skinheadként nem állítja magát rasszistának, még nem divatból csinálja. Egyébként a skinhead kinézet nem is túl divatos mostanában, szóval nem értem miért kell itt mindenkit lepózerezni. A kérdezőtől meg visszakérdeznék ha lehet: Ha nem vagy rasszista akkor hogy-hogy rasszista zenéket hallgatsz, és white power-es pólót akarsz? Nem kötekedni akarok, meg semmi, csak tényleg nem értem.
2011. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
A White Poweres pólómat például egy rock boltban vettem és a kisebbségi eladó adta oda:D. Ilyen üzletekkel pedig tele van Pest is szerintem!
2011. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:47


Ugye a Wiki-n olvastad? ;D

2011. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!