Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van Skinhead bolt?

Hol van Skinhead bolt?

Figyelt kérdés
Már egy ideje vallom az eszmét, és szeretnék néhány pólót, meg kiegészítőt venni (Kelta keresztes kitűző, felvarrók, stb...) de sehol se találok. Webshopból meg nem szeretnék rendelni. Gondolok én itt a "White Power" pólókra, pulcsikra, Oi! Kor, Magozott Cseresznye, Titkolt ellenállás, stb... pólók. Segítenétek nekem?
2011. szept. 20. 21:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, ott is. De sok helyen olvastam már egyébként, bár gondolom mindenki wikiről szedi. Mondjuk nem igazán hiszem el, hogy a skinheadek gyakorlatilag a ska zene kedvelőiből fejlődtek ki, csak írtam, hogy van egy ilyen verzió is.(:
2011. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Én csak azt mondom amit most látok és tapasztalalok. Nem vagyok teljessen tisztába ezzel az egésszel az biztos. De nekem ez tűnik fel és sok sérelmem volt mind két oldaltól. Szóval nem hiszem ,hogy empátiával kéne fordulnom ehhez a dologhoz. Persze lehet nincs igazam. Mégis megtörténtek ezek a dolgok. Fehér vagyok és egy állítólagos skinhead dob meg kővel. Szerintem ez kicsit furcsa. A cigányok meg lopnak okés de kényszerből. Nem érzem ,hogy annak a skinheadnek kényszerből kellett volna nekem ba*nia a követ. Mielött a romák mentorának néznétek egyáltalán nem vagyok az. Tőlem sokat loptak és igencsak haragszok is rájuk és örünék is, ha elmennének máshova. De tudom ,hogy kényszerből teszik. Tehát ez a külömbség a kettő között bár mindegyik rossz.
2011. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nah 1 ha skinhead vagy akkor ne barátkozz a cigányokkal mert mindben benne van az a szemétség..már tapasztaltam..dühítő mikor az öregekre kiabálnak stb...a másik a skinhead öltözet: kopasz vagy legalább rövid haj fred perry póló vagy más olcsób whitepower A.C.A.B. póló vagy akár sima fekete bomber dzseki kék fekete vagy hóterep.levi strauss farmer vagy más hipózott esetleg gyakorló nadrág vagy terep,nadrágtartóval vaskeresztes vagy napkeresztes vagy öltöny boltokban kapható vastag fehér,piros bakancs rooster v martens fehér vagy sárga fűzővel esetleg kék a piros is mehet de azt sokan férre értik.... a kérdést tekintve pedig katonai boltokban kapható ahol én lakok van 1 katonai bolt ott veszem a skinhead kiegészítőimet és most szóltak nem rég hogy nyílt 1 boltjuk pesten is :D
2011. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
barcsay út 14 a titkolt ellenállás boltjából van ott sok cucc.de szerintem ez nem a te világod
2011. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na, látom jó sok választ kaptam. Bár, elég sok lényegében nem a kérdésre volt. Mindegy. Bevallom, igen, furcsán jött ki. Addig nincs bajom a cigányokkal, amíg nem kötekednek. Szóval nem megyek neki az elsőnek amit meglátok, de ha kezdeményez... Az más. Szóval köszönöm azoknak akik normális választ írtak!
2011. nov. 19. 17:35
 16/18 anonim válasza:
Szerintem menj el egy Magyar Harcos Boltba. Teljesen Magyar termékeket árulnak és nagyon jó minőségűek.
2012. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Sok buta paraszt... Igaza van a kérdezőnek, nem minden skinhead cigányellenes, meg ilyen szarságok. de most ezt én sem értem. Ha ilyen RAC zenét hallgatsz, meg white power eszmér követsz, akkor most mi vagy? csak simán rasszista skinhead?
2012. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

a kérdezönek teljesen igaza van

mert a skinheadek nem rasszisták csak a boneheadek csak a sok hülye ember összekeveri öket

a skinhead eredetileg se volt rasszista söt az elején szinesbörü skinheadek is voltak

a skinheadek angliában jelentek meg és a mai egyik legnagyobb skinhead banda Anti-Racist Action (ARA) is anti rasszista ahogy ezt a nevük is mutatja

bocsi hogy nem tudtam válaszolni a kérdésedre de volt egy két tudatlan válaszolo aki nagyon idegesitett

2012. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!