Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatmániások, komolyan...

Divatmániások, komolyan kérdezem: Mi olyan jó abban, ha valaki divatos?

Figyelt kérdés
Én ezt komolyan nem értem. Sok olyan típusú kérdéshez, hogy "mi a véleményetek erről és erről a cuccról", odaírják, hogy nem jó, mert nem divatos. Mi olyan jó abban, ha valakinek olyan cucca van, amivel az utcán 20 perc alatt 8x szembetalálkozik? És nem azért kérdezem, hogy lefújoljam a divatot, csak puszta kíváncsiság. Akiket pedig nem érint a téma, azok kérlek kíméljenek az "én sem értem" válaszoktól, de biztos úgyis lesz olyan, aki leírja. =)
2011. szept. 21. 16:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%

Az ég világon senki nem érti. Egy ember öltözködjök korának,alkatának megfeleően ne conversbe meg csőnaciba mászkáljon 11-19 éves korosztály... Egyesek ettől érzik magukat rajnak,hogy húúú converse táskám van, júúúj adidas pulcsim... Én azokat a ruhákat hordom amik tetszenek....



14L

2011. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Vahh, írtam, hogy ilyen válaszokat nem kérek, de mindegy is. :D
2011. szept. 21. 16:36
 3/20 Minii Vikii ***** válasza:
-.-
2011. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Kedves kérdező erre nem lehet jobb választ adni... egy divatmániás sem vallja magát divatmániásnak :D kérdezz csak meg egyet-kettőt (sértésnek is veszi)

2011. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Azt meg úgy se fogják bevallani, hogy azért bújnak a tömegcuccok mögé, mert nincs egyéniségük, meg ötleteik :)
2011. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Pedig a divatmániások felénk pont hogy büszkék arra, hogy divatosak, a többieket meg lenézik. Meg amúgy is, ez egy anonim oldal.
2011. szept. 21. 16:47
 7/20 anonim ***** válasza:
Én divatosan öltözök, de valamivel monden darabot egyedivé teszek. Hogy mi jó ebben? Elmondani nem lehet, tapasztalni kell!
2011. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 szamóca.. ***** válasza:
82%

próbáltál már nem divatosan öltözni? ha épp csőnadrág a divat, ember legyen a talpán aki talál trapézt:D

és egéybként... az emberek szeme megszokja. nem vagyok megszállottan divatot követő fajta, főleg hogy sok ruhát varrok magamnak meg kicsit extrémebb vagyok, de nagyon könnyű megszokni, megszeretni a divatba jött dolgokat. pl a balerinacipő nálam ilyen volt... irtóztam tőle, gusztustalannak tartottam. annyit láttam annyi emberen hogy megszoktam lassan, és már még nekem is van habár nem a kedvencem, de elhordom ha épp úgy van.

2011. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Szerintem nem kell ahhoz Converse, meg Adidas, meg stb. márkás cucc, hogy valaki divatosan öltözzön. Ugyanazokat a ruhákat meg lehet venni kínaiban is, vagy akár egy turkálóban, amiket a márkaboltokban. Annyi különbséggel, hogy a kínaiban, illetve a turkálóban olcsóbb.

2011. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Turiból szoktam kincseket találni, de kínaiban elvből nem vásárolok, mert nagyon rossz a minőség. Idióta szabásminták, gagyi anyagok, fújj. Mondjuk ezek sok "plázás" boltra is igazak. A turik jók, mert ott tényleg minőségi darabokat lehet találni, fillérekért sokszor.
2011. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!