Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire elterejdt a fiatalok...

Mennyire elterejdt a fiatalok (tinik, de írjanak idősebbek is) körében télen, hideg időben a body vagy trikó, hogy ne legyen kint a derekuk? Csak kíváncsiságból kérdezem.

Figyelt kérdés

Tiniként én is csípőnadrágot meg rövid felsőt hordtam, viszont a télikabátom, mindig hosszú volt, hogy ne fázzon a derekam. Ezektől a derékig se érő dzsekiktől most is a hideg ráz :S


Viszont így 27 éves fejjel (főleg mióta terhes voltam - és akkor nagyon vigyáztam, hogy meg ne fázzon a pocakom), télen mindig body-t vagy trikót viselek a felsők alá, és olyan jó, hgoy nem fázok sose, de persze, amikor anyukám mondta 15 éves koromban, sose vettem fel, pedig tök jó találmány :D


Nyáron természetesen más a helyzet :)


Válaszoljatok minél többen, ha lehet kort is írjatok!


2010. ápr. 15. 08:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Eszem ágában sincs felhúzni, amúgy is idegesít a ruha magamon....eddig is kibírtam atelekt enélkül, mióta nem kislány vagyok, és nem anyuka dönti el mit vegyek fel
2010. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Felvennéd majd, de már késő...

Nekem 4 évvel ezelőtt volt egy komoly vesemedence gyulladásom, pedig sohasem mászkáltam nyitott derékkal. Én nem gondolkodok a divat vs egészségen egy percig sem, nekem divatból nem lesz kint -20 fokban a derekam. Amúgy pedig most nagyon divatosak, és szépek ezek a derék melegítők. talál hippsi vagy hippies a neve. Szép színesek, a télre én is beszerzek magamnak egyet.

24L

2010. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejönnek a nagyobb hidegek,én magamra veszek mindent,ami létezik.

Bodym ugyan nincs,de atléta szinte mindig van rajtam,ha nagyon hideg van,akkor harisnyát is felveszek.

Nem szeretem,ha ki van a hidegbe a derekam,hiába a hosszú kabát,suliban ha leülök ugyan úgy kint van a derekam különben.És ott azért nincs valami elviselhetetlen hőség.

Kb 16-17 éves korom óta hordok atlétát,nekem anyum ugyan nem mondta,nem erősködött semmi miatt,én kértem,hogy vegyen nekem,mert megfagyok

21/L

2010. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
talál=talán, bocsika
2010. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
20 eves koromig meg olyat is csinaltam hogy telen a legnagyobb hidegekben a derekam kint volt, olyan kabatot vettem ami nem ert le a nadrag derekaig, na ezt most nem birnam ki (24 leszek), nadrag ala harisnyat huzok a bluz ala felveszek egy vekonyabbat ami hosszabb es beturom a nadragba, igy is fazom, a body nekem kenyelmetlen, de feloltozom jol.
2010. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Én mindig hordok bodyt (amikor meleg van, akkor természetesen nem), mert nekem így sokkal kényelmesebb: nem fázom, nincs kint a bugyim, ha leülök, stb. Ez már ilyen új fajta body, csak kis vékony pántja van és egy kicsit alakformáló is, bár 170 cm és 55 kg vagyok, szóval arra nem nagyon van szükségem, inkább híznom kellene. Szó, ami szó én imádom a bodyt, a sok kis butus meg majd jól megbánja később.

17/L

2010. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Első vagyok (22/L) Nem húznám fel. Nem divat kérdése nálam ez, hanem nem bírom a ruhát magamon, garbót pláne nem például.

Persze azt se mondtam egy szóval sem, hogy kin vana derekam egész télen, hanem normálisan de mégis atléta nélkül. Meg harisnya nélkül.

Amikor megfáztam ősszel, az sem emiatt volt, olyna hüólyaghurutom volt, hogy doknál várva vert a víz, és egész délelőtt sírtam....szal tdom miről bezséltke, de ez jött nekem "bentlévő" derékkal is...

2010. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nem atlétát hordok,de a vékonypántos hosszú toppok mindíg begyűrve a gatyába télen elmaradhatatlan!!meg alul,ahol nem látszik,majdnem nyakig húzom a vastag harisnyát,úgyse látcik..rá a vékonypántos,rá meg egy félig tapadós póló,hogy még véletlen se tűnjön átt..,fölé kapucnis pulcsi,alul térdzokni,szal jól felöltözök! :D de én mindíg így csináltam,nem szeretek fázni,nyáron van a mutogatás időszaka,akkor kell kinyílni!! 24/L
2010. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

hálás köszönet a lepontozásért, szeretnék 0 pontos lennni :P szal lécci ezt is meg a többit is 0 ra, mert azt akarom h az alap%om 0 legyen ....:P



szal így müxik..ha nem értek egyet a kérdezővel..... lepontozás...vagy mert tök másképp gondolkodok mint a világ..vagy a most iccs ücsötgő anuykák meg fázós csajok XD

2010. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Az én derekam mindig fázik, így imádom a trikókat. badyt azért nem hordok, mert macerás a pisilés:) 32
2010. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!