Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Inkább egy "eredeti FILA"...

Inkább egy "eredeti FILA" táska, mint egy kamu LV, nem?

Figyelt kérdés
Annyira divat mindenféle ocsmány jelzőket használni a FILA táskásokra. Miért, a kamu Louis Vuitton táskával villogó csitrik mennyivel különbek?
2011. szept. 21. 22:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, gáz a Fila táska mert másnak is van, de gáz a Danone joghurt mert más is eszi, baromi ciki a Zewa papírzsepi mert mások is fújják olyanba a taknyukat, de szerintem akkor is ultragáz dolgot követsz el, ha Garnier arckrémet használsz hiszen a sulidban legalább másik 20 használja. De a legdurvább szerintem a Pall Mall cigi, mert rohadt sokan szívják, nehogymár beálljunk a sorba.......meg egyik nap én is tök lúzer dolgot csináltam, vettem egy AVON rúzst...erre basz.ki, nem szembejön velem másik három is lány is, akinek olyanja volt?


Mostantól nem veszek ilyen tömegszarokat, inkább kiköltözöm a mezőre és magam termesztek, keverek, varrok és fröccsöntök mindent, nehogymár tömegarc legyek.


De nehogy Ti is így tegyetek, mert akkor már én sem leszek egyedi!!!!!!!!!

2011. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!