Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan merjem felvenni a...

Hogyan merjem felvenni a nőies ruhákat, amiket megveszek?

Figyelt kérdés

Megveszem és jól áll, de már az utcára nem merem felvenni, hogy mások is lássák. Vagyis az a legnagyobb baj, hogy semmit sem merek. Jó az alakom, de én másokét jobbnak, szebbnek látom, úgyértem vékonyabbnak (én 38as vagyok), meghát rövidek a lábaim, de amúgy minden jó, viszont nagyon szégyellem magam, amikor bámulnak, vagyis nem értem, miért bámulnak. Bő pulcsiban -1 számmal nagyobban,-és bő gatyában szintén 1 számmal nagyobban járok mindennap, ezek barna és fekete szinüek szóval ilyen terepszin. Nincs annyi önbizalmam, hogy fel merjem venni a következőket: dekoltált (szép a mellem, elégedett vagyok vele, de nem akarom, hogy azt nézzék) szoknya (rövid,fehér lábak, még rövidgatyát se veszek fel soha még kánikulában sem) magassarkú (nem tudok benne menni, de ez megtanulható)tanga (kényelmetlen). Annyira vágyom rá, hogy nő lehessen, élénk színekben mászkálhassak, az adottságaim meglennének, de még sem merem soha fel venni ezeket a darabokat. Annak ellenére sem, hogy pufi vaskos csajok fel mernek venni ilyen szexi darabokat. Azt hiszem attól félek a legjobban, hogy megnéznének a pasik, nők, de tulajdonképpen ezt is szeretném elérni, hogy vegyenek komolyabban. De annyira félek attól, hogy csinosan felöltözöm és nem fognak észrevenni, annyi tőlem szebb van, miért engem vennének észre? Pl a múltkor az egyik évfolyamtársamnak szilikonmelle volt és úgy irigyeltem, az enyém szép, nagy nem lógós, és természetes, de még igy is irigyeltem. Régebben pattanásos voltam, most már szép a bőröm, de még mindig úgy érzem magam, mint régen, mintha még most is pattanásos lennék.

Olyan jó lenne, ha én is nő lehetnék és szép! De néha az is visszatart, ha látok egy cicababát, vagy egy széplányt, hogy na öltözhetek én akárhogy, úgy is sokkal szebbek ők nálam, akkor meg minek.

Annyira jó lenne, ha felmerném venni, de csak odáig jutok el hogy megveszem a boltban. Az utcán amúgy is rossz érzéssel tölt el, ha figyelnek.

Sminkelni, körmötlakkozni, frizurát beállitani sem tudok...


2011. szept. 23. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az alakod akkor azért néznek meg, mert csinos vagy, ez ezzel jár. Vedd fel és kérdezd meg az ismerőseidet, mi a véleméynük. Tudod aki 140 kg az is kimegy az utcára, vagy egy ilyen kolléganőm és annyira szexi ruhákba jár, nem csak szexi de színházi, elegán is, bomba nő, műköröm, hatalmas frizura. És a nagy darab csajért döglenek a férfiak. Én meg 38-as méretű vagyok szintén és alig néznek meg, mert szolíd vagyok és nem szexi.
2011. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasi kellene melléd, aki feltuningolná az önbizalmad :)
2011. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MarySue ***** válasza:
100%
A bő, előnytelen ruha sosem megoldás. Fogadd el, hogy te is értékes, egészséges ember vagy, egyenértékű bárkivel,aki szembe jön az utcán. Ha magadban nem tisztázod ezeket a dolgokat, sohase jutsz el oda, hogy fel is vedd a szép, nőies ruháidat, amik a pocon várnak rád :)
2011. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok. Minek, ha úgyis kövér vagyok? Nem vagyok kövér csak 54 kg (167cm) de van kis hájam itt-ott, és kicsit felül vastagabb a combom. És általában farmert és fekete felsőt vagy télen fekete pulcsit hordok.

Vannak színes ruháim és kivágottak is, de abban meg nagy a csöcsöm és ez zavar. A világosban meg jobban látszik a hájam.

De hogy lefogynék egy-két kilót...azt már nem:P

Amúgy nyáron hordok szoknyát abban legalább nem érzem vastagnak a combomat:)

Nekem is fehér a bőröm az nem zavar de a vastag comb az igen.

2011. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2011. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NEm lehet rögtön a közepébe vágni.Egyik nap még bő ruhákba jársz, másnap meg már miniszoknya magassarkú?! Ez így túl gyors lenne, szóval fő a fokozatosság.Pl kezd azzal h felveszel egy feszülősebb nadrágot.Járkálj benne pár napig, szokd meg h látszanak a formáid.Aztán jöhet egy csinosabb felső.Nem csak az olyan ruhák szexik amikből kint a melled.Nyugodtan öltözködhetsz visszafogodtan is.

Most amugyis már lassan itt a tél, ugyh az a veszély nm fenyeget h a lábaidat szoknyában kéne mutogatnod, bár én ajánlom neked a szoknya+harisnya párosítást.Kicsit mutat, de a lényeget pont takarja, ugyh így se fogod magadat "meztelennek" érezni.Am a harisnya szerintem vmi melegebb sötét színű legyen.

Remélem segítettem.

Sok szerencsét.


18/L

2011. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány éves vagy, hova jársz, de szerintem ha a tükörben tetszel magadnak, nem lehet nagy gond. Ami a bátorságot illeti, csak egyszer kell bevállalnod egy egy mások számára szokatlan darabot, utána majd gördülékenyebben megy. Nem mindent egyszerre, hanem apránként, egyszer egy cipőt, aztán egy-egy ruhát, menni fog!
2011. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Teljesen magamra ismertem ebben a kérdésben...:) Régebben én is inkább a szürke és bő ruháimat hordtam, mert eleinte nem is érdekelt hogy hogy nézek ki, később meg sosem voltam megelégedve az alakommal, így nem is mertem pl. feszülősebb ruhákat hordani. Ma meg már simán hordok szoknyát, rövidnadrágot, merészebb felsőket, mivel egyre több pozitív visszajelzést kaptam a külsőmmel kapcsolatban. Írtad, hogy alapból jó alakod van, az arcod is szép, nem tudom mitől tartasz. A bő cuccokat felejtsd el, azokat még a molettebb embereknek sem ajánlják:) És ne rakd ki mindenedet egyik napról a másikra, mert az túl feltűnő változás lenne azok szemében, akikkel nap mint nap találkozol, és te nem ezért szeretnéd, hogy megnézzenek:) Most az őszi napokra én répanadrágot ajánlanék egy teljesen sima toppal, trikóval és vmi színben hozzáillő blézerrel, esetleg magas sarkúval, ha tudsz benne menni:)
2011. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!