Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szőke hajam van nem nagyon...

Szőke hajam van nem nagyon világos és nem is sötét a bőröm szine. Zöld szemem van 17-éves vagyok milyen színű kisestélyi ruha illene hozzám? és milyen smink?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:

smaragdzöld vagy fekete ruha

sminkben nem vagyok otthon, de a ruha színével szerintem egyeznie kéne valamennyire

2009. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!Szerintem az előző válaszoló nagyon jót taácsolt,fekete vagy zöld ruha..annyival egészíteném ki csak,hogy a zöld színben inkáb az a sötétebb zöld állhat jól neked,anyagra valami selyemszerűt tudnék elképzelni ami kicsit csillanik,azt hiszem az a nyers selyem..az nagyon szép,vagy szatén?a feketeével nem foghatsz mellé a zölddel igen..fazonra nem tudom milyet szeretnél,de a zölddel annyiból vigyázz ,hogy nagyon kövérít,teháth csak vékonyabbaknak áll jól...

Smink?van egy pár jó tipp ebben a videóban:

http://www.youtube.com/watch?v=T6QH4AKhOFk

a csaj lépésről lépésre megmutatja ,hogyan kell csinálni és azt is elmondja(igaz angolul),hogy hogyan..de ha nem beszéled a nyelvet is érteni fogod..:)szerintem az alapozóra és a pirosítóra+a púderre nincs nagyon szükség...hisz 17 vagy a bőrödnek nem kell sok szépítés...és a szájsminkkel ,meg az a baj,hogy egy este alatt foglalkozni kell vele...szerintem a szájfény a max,főleg ha erősebb szemsminked lesz...remélem jól sikerül minden! 23/L

2009. ápr. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!