Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennétek suliba melegitőbe?

Mennétek suliba melegitőbe?

Figyelt kérdés
adidas chile 62 melegitőről van szó nemtom h menjek e benne suliba.Itt sokan járnak melegitőkbe suliba csak régebbi fajtákba meg ugymond olcsóbbakba.
2011. okt. 3. 09:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Bár manapság már egyre mutatósabb melegítőket gyártanak, hímzéssel, virágmintával, arany csíkkal stb. de attól az még szabadidőruha. megfigyeltem, hogy mostanában mindenhova abban flangálnak, már lassan népviselet, de jó volna, ha megőrizné eredeti funkcióját.
2011. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy az eddigiek írták. Azért nem járnék benne suliba, mert nem arra való. Fürdőruhában se megyek suliba, meg kisestélyiben sem.


A szabadidőruha sportoláshoz, kiránduláshoz vagy otthonra jó. Ha nem megyek el otthonról, egész nap abban vagyok (más kérdés, hogy nem ilyen műszálasban, hanem pamutban.)


Iskolába normális nadrág (vászon, farmer, szövet) és póló való.

2011. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
42%
Akkor én nagyon igénytelen vagyok,mert felvennék az iskolába Adidas melegítőt:)
2011. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%

Tesiórára simán vagy ha pl. van műhely vagy ilyen gyakorlat (suliban dolgozom itt van műhely gyakorlat) de ha csak rendes órák vannak nem.

Itt ahol dolgozom elég sok csóró van de ők se melegítőt viselnek..... az nem suliba való. A tanárok se melegítőbe járnak...

2011. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak felsőt szoktam felvenni néha pulcsi helyett, de az passzol a stílusomhoz, úgyhogy nem kelt igénytelen benyomást. Nadrágot otthon vagy sporton kívül biztos nem vennék fel melegítőből. Na jó, talán a boltba még elmennék benne, de tovább semmi esetre sem :).
2011. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nem, még boltba se.
2011. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem
2011. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nike magasszárú cipővel, kicsit trottyos melegítő, nike pulcsival simán.
2011. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Jaj,már megint ez a kérdés... Ez annyira gusztustalan ez a melegitő,főleg ahogy az a b.zi gyerek illegeti magát benne,rám jön a hányinger...

Szóval egy nem b.zis melegitőbe el lehet menni suliba,de ebbe inkább ne menj,de máshova se...

2011. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!