Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem lehet úgy öltözni ahogy akarunk?

Figyelt kérdés
Unom már, hogy sokszor azért kell megvédeni magam, mert olyan stílusban öltözök amilyenben...szerintem igényesen öltözök, veszek fel lila pólót ha az tetszik, stb. Odafigyelek mi van rajtam és lehet, hogy egy kicsit divatb.uzi is vagyok, de akkor mi van? Folyton beugatnak, hogy jaaaj focista b.uzi, stb. Igen focizom, és? Nem vagyok homokos, csak mert szeretek öltözködni meg focizni. Én sem szólok be annak aki 50000000000mm-es fültágítókban járkál, vagy egy hétig az a póló van rajta, vagy punk, emos, stb. Mert az ő dolga, engem nem érdekel. Nyilván azért öltözik így mert abban érzi jól magát, akkor minek erőltessek rá mást... Annyira gyerekes ez szerintem. Sose növik ki? Vagy tényleg nem tudom miért olyan fontos ez egyes embereknek.
2011. okt. 3. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez elég gyakori probléma, én is úgy ahogy normálisan öltözködöm igaz nem a jelenlegi divat szerint mégis beleszólnak a dolgaimba, hogy miért ez számomra is rejtély. De a legdurvább az amikor vissza szólok hogy ez miért zavar akkor kussolnak és nem tudnak választ adni.
2011. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MarySue ***** válasza:

Aranyos vagy :)

És abszolút igazad van, de hát ez egy ilyen világ. Szard le.

2011. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez még nem is olyan nagy baj, inkább ott kezdődik amikor az egyik megkéseli a másikat a stílusa miatt. Igen ilyen is van.
2011. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van de ez egy elég két oldalú dolog...Mire gondoljanak az emberek, ha meglátnak egy fiút strasszokkal kirakott feszülős rózsaszín pólóban? Beszólni nem kéne... azt nagyon igaz, de úgy sem kell öltözni, mintha a melegfelvonulásra készülnél...

A fent leírtakból, természetesen nem ezt veszem le, csak át kell gondolni...


Most megy a hiszti, hogy Fila táska így meg úgy...nem tudom hogy képest valakit egy táska zavarni...lefotózzák az embereket, és facebookon verik a nyálukat, hogy te aztán nagyon szánalmas vagy, mert mered hordani a Fila táskát....pf...Hidd el a beszólásnál súlyosabb amikor egy táska miatt raknak ki és 32 ezren képesek ezen nyáladzani...

2011. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én kicsit másra gondoltam, amikor megnyitottam a kérdésed. Arra, hogy ha tetszik egy stílus, nem biztos, hogy tudsz úgy öltözni, mert csak azt árulják, ami a divat.


A kérdésedre meg a válaszom, ne törődj azzal, mások mit mondanak, csak érezd jól magad a bőrödben!

2011. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőbe járok mint te nekem egy fehér turulos póló miatt szóltak be hogy így hungarista úgy náci. Meg a cipőm miatt is ami kínaiból való, a többiek "jobb" converse vagy nike csukájukhoz képest. Amúgy meg akik a legjobban követik a divatot azoknak nincs egészséges egyéniségük. Ha meg ugatnak nyugodtan szólj vissza nekik.
2011. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

azért mert Magyorország egy sz*r visszamaradt,fejletlen ország..mind gazdaságilag,mind emberileg :)

ez van.17/L

2011. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A glamour hirdetett egy tüntetést a divatért, csatlakozz te is.

[link]

2011. okt. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajna ez a helyzet itthon..és jobb se lesz...

Én lány vagyok, hozzáteszem már nem tizenéves. Én igen is szeretem a converse cipőt, mert kényelmes és jól bírja, farmerben járok mindig és igen jobb szeretem a pólókat trikókat, mint mást. Ezért el vagyok könyvelve mert nekem nincs stílusom, mert nem vagyok nőies, stb. nem tudom miért kéne magassarkút hordanom, vagy szoknyát vagy hasonlók, ha egyszer így érzem jól magam, akkor ez van....

szerintem szánalmas, amikor megszólják egymást a ruhák miatt (pl ahogy írták már fila táskák) Inkább vennék fel fila táskát,mint kamu 300ezres táskával rohangáljak úgy tartva a kezemet mint egy nyomorék... :)

Az a baj hiába agyalsz ezen nem lesz jobb, csak magadat húzod fel...

2011. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez van:) Azért köszi!:D
2011. okt. 4. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!