Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem lehet úgy öltözni ahogy akarunk?

Figyelt kérdés
Unom már, hogy sokszor azért kell megvédeni magam, mert olyan stílusban öltözök amilyenben...szerintem igényesen öltözök, veszek fel lila pólót ha az tetszik, stb. Odafigyelek mi van rajtam és lehet, hogy egy kicsit divatb.uzi is vagyok, de akkor mi van? Folyton beugatnak, hogy jaaaj focista b.uzi, stb. Igen focizom, és? Nem vagyok homokos, csak mert szeretek öltözködni meg focizni. Én sem szólok be annak aki 50000000000mm-es fültágítókban járkál, vagy egy hétig az a póló van rajta, vagy punk, emos, stb. Mert az ő dolga, engem nem érdekel. Nyilván azért öltözik így mert abban érzi jól magát, akkor minek erőltessek rá mást... Annyira gyerekes ez szerintem. Sose növik ki? Vagy tényleg nem tudom miért olyan fontos ez egyes embereknek.
2011. okt. 3. 15:20
1 2
 11/11 anonim válasza:

Engem is a turul miatt lenáciztak...szarni rá

fuck the world:)

jól érzed magad és csá:D

2012. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!