Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik még olyan iskola ahol...

Létezik még olyan iskola ahol még kötelező a tornadressz?

Figyelt kérdés
A mi sulinkba még most 8. osztályba is kötelező, igaz vehetünk rá pólót meg nadrágot ha nagyon fázunk, persze el játszottuk azt hogy nem vettük fel alá, aztán ezt a tanár észre is vette mivel felcsúszott valakinél, és közölte velünk ha legközelebb se lesz rajtunk akkor órai munka elégtelent fog beírni. Nem igazán értem hogy miért kell még mindig ezt hordani főleg hogy van 1-2 osztálytársam akik a mai napig nem tudnak sehol venni ők ezt azért nem hordják. Csak nálunk van ez így vagy még van olyan suli ahol ez kötelező?
2011. okt. 4. 15:58
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nálunk csak alsóban kötelező:)
2011. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk Dunaújvárosban felsőben is, lányoknak s fiúknak kötelező, ha nincs egyes. :(

13.L

2011. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Fiúknak is kötelező?
2011. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
a fiúknak csak táncórára kell, tornára nem (a mi isinkben így van)
2011. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
sok helyen nem kötelező.a Teleki Blanka gimnáziumban mindenkinek (a fiúknak is!)
2011. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30%
Gimnáziumban is??? Pedig ott már nem 8 éves kis fiúk meg kislányok vannak. Az oké hogy egy 14 feletti csajon szexis a dressz,kíváncsi vagyok hogy a lányok szemszögéből ez hogy van?
2011. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Az izzadságot jól elvezeti, nem lesz csatakos, mint a póló. Ha meg a lányok külön tornáznak (5-12 osztályig általában így van), akkor nem értem miért ciki? Ha betét van alatta, akkor ott a bicajosgatya, ami eltakarja, és így a bugyi sem látszik ki.

Így valahogy nem értem a csajokat, mert amikor bulizni mennek, akkor sokkal többet megmutatnak. (És nemcsak a rossz alakú csajok fanyalognak emiatt.)

2012. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!