Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez így buliba gáz?

Szerintetek ez így buliba gáz?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy buli, amire direkt vettem egy felsőt, meg egy elég magas sarkú cipőt, amibe azért tudok járni, szóval az nem lehet probléma, sőt, a lábfájással sincsenek különösebb bajaim. Viszont feltűnt, hogy a bulikba a legtöbb csaj alig vesz fel magassarkút,inkább tornacipőbe vannak.Nem szeretnék kitűnni...Szerintetek felvegyem, vagy ne? Normális állapotban lévő tornacipőm nincs, de van egy jó balerinacipőm. Az jó lenne? Köszi előre is 16/L.
2011. okt. 6. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Buliba magassarkú kell! :)

Tornacipőt ne vegyél fel, nem oda illik! :)

2011. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illik vagy nem illik, szerintem a többi lány azért nem vesz fel magassarkút, mert kényelmesebb a tornacipő. Pl este 8-tól hajnali 1-2-ig eléggé megfájdulhat a lábad, könnyebben kimehet a bokád, stb. Én inkább a balerinacipőt választanám.
2011. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is furcsa volt, mikor ezt észrevettem. De hát nem szeretnék nagyon feltűnősködni:S És voltam már magassarkúban bulizni, kicsit fájt a lábam, de másnap semmi bajom nem volt. Köszönöm a válaszokat (:
2011. okt. 6. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Fáj a lábad: leveszed és kész:)
2011. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!