Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicserélik-e a kibontott...

Kicserélik-e a kibontott inget a C&A-ban blokk ellenében egy nagyobb méretűre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem ma a C&A-ban egy L-es férfi inget, amelyet szétbontottak nekem, és úgy próbáltam ott fel, aztán egy másik becsomagolt L-eset hoztam el, és itthon kicsinek találtam. Bánt, hogy ott a helyszínen nem próbáltam fel egy XL-es inget. Ha holnap elmegyek, akkor szerintetek hajlandóak lesznek visszavenni a már szétbontott inget, és adni helyette egy XL-eset?


Előre is köszönöm a válaszotokat.


Üdv.


2011. okt. 7. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nap alatt sehol nem gondolják, hogy "hordva vinnéd vissza". Ha a blokkon rajta van a vásárlás dátuma, akkor vissza kéne cserélniük.


(én egyébként pont ugyanígy jártam a múlt héten egy kabáttal(bár az nem volt becsomagolva, de sztem ez most nem számít)én is felpróbáltam a helyszínen, de én otthon még aláöltözve is nagynak találtam. Visszavittem másnap blokkostúl, mondtam mi a baj, nem volt semmi probléma)

2011. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen, csak ez egy előre becsomagolt ing, amit lehetetlen úgy visszacsomagolni, mint ahogyan volt. Emiatt nem tudom, hogy van-e lehetőség cserére.
2011. okt. 7. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura lenne úgy reklamálnod(idézőjelbe), hogy bontatlan csomaggal térsz vissza, és azt mondod, hogy kicsi...:D

Majd ők visszacsomagolják rendesen, az a dolguk(egyebek mellett!)

Próbáld meg (gondolom olcsó sem volt nagyon)

2011. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd meg sikerült-e, jó?

(de ha csak azon parázol, hogy nem tudod ugyanúgy visszacsomagolni... azon ne parázz, ez bárhol bárkivel előfordulhat, hogy próba ellenére sem úgy áll otthon, mint a boltban..

..ha pedig más az eladó, nyert ügyed van, megmondod, hogy ajándékba vetted,(és bár kb. egy méretet hordasz az illetővel neki mégis kicsi lett-pl.az tetstvérednek-bár nem tudom hány éves vagy, hogy ez bejöhet-e...))

2011. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak most jutottam gépközelbe, de amúgy sima ügy volt, simán kicserélték! :) Köszi a válaszokat! :)
2011. okt. 9. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó, én mondtam hogy nem lesz gáz!
2011. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!