Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jok lettek a...

Szerintetek jok lettek a képeim? ( normális válaszokat várok! )

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 12. 22:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Már bocsánat hogy leírom a véleményem, jó lehet h kicsit durva voltam, de ami a szívemen az a számon. Volt egy osztálytársam, ő is elment fotóshoz, kimázolták megcsinálták a haját, felöltöztették, csináltak róla egy csomó jó képet, aztán mikor élőben látod egy leélt drogos k*rvának néz ki xD
2011. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Figyu!Te hány éves vagy mégis???

Valszeg téged nem tanítottak meg a szüleid tisztelettel beszélni egy lánnyal,lányról!


Elég szomorú,hogy a mostani srácok így beszélnek a velük egykorú lányokról.Szerintem te nem tudod,hogy mit jelent az a szó,hogy k..va!Elég sok helyen olvastam itt,hogy ti,mai csávók nagyban k..váztok minden lányt!


Még látom le kell írnom párszor ezt a definíciót:

K..va más néven prostituált=Pénzért szexuális szolgáltatást nyújtó nő!

Ennyi!


28/N

2011. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ugyan, ezeket biztos, hogy nem profi fotós csinálta. :D Ha kezdő, akkor nem rossz, bár a 3. képpel az a baj, hogy az a (gyönyörű) fekete ruha beleolvad a fába, a 4-kel pedig az, hogy kissé alulról van fotózva. Sokkal előnyösebb picit felülről. De egyébként a 2. baromi jó lett, és az 1. is nagyon tetszik.
2011. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy, ha nem mosolyogsz, idétlen a fejed.. De ha mosolyogsz, ijesztő vagy...
2011. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy k*rva hanem hogy úgy néz ki -.-
2011. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos és természetes szép képek.Mint egy modell.

:-)))

2012. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!