Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözik úgy sok 13-14...

Miért öltözik úgy sok 13-14 éves lány, mint egy utolsó ribanc?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 13:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%

képzelj el egy 13 kislányt műszempillával alapozósan vörös rúzzsal hidrogén szőke hajjal

akkora dekoltázzsal amiből MINDEN kilátszik

latex vagy pcsa nadrágban

egy 20 cm magassarkúban amiben nem tud menni:D

2011. okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

utolsó: pont leírtad az osztálytársamat akit említettem :D


13l voltam

2011. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Mert azt hiszik, az a menő, ha mindent kipakolnak. És sajnos valójában ez a menő a mai fiúk és lányok körében. Nade várjunk! Hamég egy 14 éves csinálja ezt... de egy 12 éves! Eljön egy feneket épphogy takaró rövidgatyában, semmi alakja, piszkafa lábai, feszülős póló, de még semmi csípője... Meg amikor ilyen 12 éves kislányok felnőttes cuccokban... hányni tudnék.
2011. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
14 vok,mindjárt 15,én szeretem a csőnacit,de utálom a r*bancokat,akik felpusupolják a nem létező mellüket és azt rakják ki,akiknek nincs csípőjük de arra nagyon büszkék,akiknek teljesen formátlan tényleg csak egy egyenes vonal lábuk van,amire szintén rohadt büszkék,és minden srácra rányomulnak és röhögcsélnek velük,ami meg persze a hülye srácok nagy részének bejön,hogy legalább nem kell érte küzdeni...ennyit gondolok erről....rohadtul irritál
2011. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%

Na Na!

azért ne keverjük a divatosat a ribancossal nem ugyan az!

és attól még hoyg valaki festi a haját az nem jelenti azt hogy ribanc csak hogy nincs megelégedve a hajával az már más hogy divatból festi be valaki. a Pasiknak nem az jön be rajtuk hogy nem kell értük küzdeni (mert köztudott hogy a pasik imádnak küzdeni) Hanem mert sugárzik az ilyen lányokról a butaság (szellemileg sík hülyék (nem mind))és ezért könnyű öket megbaszni , de az ilyen lányoknak nincs is soha normális hosszútávú kapcsolatuk (1 évnél több, de még egy éves se) max olyan hülye fiúkkal mint ők. Persze én is utálom őket de hát nem ismerjük őket ,nem ítélkezhetünk így mindegyikről.

2011. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

mert azt hiszik menő közbe meg nem xd próbálják utánozni a nagyobbakat csak nem jön össze nekik :/

18/L

2011. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
8%
az ír ilyen kérdéseket aki nem halad a mai divattal (r´bancok meg a sarokban állnak)
2011. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
45%

A ribis és a divatos között óriási különbség van szerintem is.És sokszor nem is annyira a ruha miatt,hanem hiába csini valaki,ha lelkileg éretlen és butácska és ez sugárzik belőle,akkor persze,hogy csak dugni akarnak vele.Testileg pedig a mai csajok sokkal fejlettebbek és idősebbnek tűnnek.Pl.12-13 éves csajok kis miniszoknyákban,meg magassarkúban és tényleg sokkal többnek tűnnek,mint ahány évesek valójában.Persze öltözhet valaki szexin és csinin és lehet tök normális mellette.Pl a strandokon látok elég sok ilyen 13-14 éves csajszit tangás bikiniben napozni és ha nem tudtam volna ,hát minimum 16nak néztek ki.Szerintem mindenki azt hord ami jól áll és csini benne,csak persze a cél nem mindegy.


16/L

2011. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
18%
A mai fiatalság igen így is mondhatjuk ribancosan öltözik!!! De ebben a szülők engedélye is benne van,de ez nem azt jelenti hogy oda adnák magukat akár kinek!!! Mert ma teljesen normális ha valaki pl: magas sarkú(max 7-8 cm) cicanadrág mélyen dekoltált felsőben öltözik a felnőttek azért fogják fel így mert náluk ez nem volt rendjén!!! Vannak akik túlzásba viszik de ez az ő életük nem mondhatják meg neki már ennyi idősen mit vegyen fel,ha tiltják már csak azért is azt fogja felvenni hogy bosszantsák a szülőket!!!én 13 éves vagyok és mind 2 oldalt megértem!!!!!
2011. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
43%

14 éves vagyok, hordok magassarkút, sminkelem magam, sőőőőőt szoknyát is szoktam viselni és cicanacit. :D

most akkor ribanc vagyok?

2012. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!