Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözik úgy sok 13-14...

Miért öltözik úgy sok 13-14 éves lány, mint egy utolsó ribanc?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 13:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
31%
,,nem teszem ki azt ami nincs." Attól hogy neked nincs, másnak lehet hogy van, szivem. Mindenki magából indul ki....mondjuk ez rám is igaz. D -s melltartót kell hordanom, pedig vékony vagyok, 170 centi, 47 kiló. Minden pasi megbámul az utcán, és utánam fütyülnek, pedig nem vagyok ribis, csak csinos. Sokan mondják hogy szép vagyok, de a melleim olyan aránytalanul nagyok ....gazella alkatú vagyok, hosszú lábakkL, de a mellem mindent elront. És bármelyik fiú odajön hozám, honnan tudjam hogy én tetszem neki, vagy csak a mellem? Manapság minden nagymellű lányt leribiznek. Ennél nagyobb fa.szságot még nem hallottam.
2012. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
8%
És nehogy valaki aztmondja hogy akkor nem kell kirakni, mert ilyen méretben csak mélyen dekoltált cuccok vannak.:(
2012. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
14/L
2012. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanennyi idős vagyok, és büszkén kijelenthetem, csupán kívülállóként ezt az egész majomparádét. Olyan mértékben eluralkodott a mai lányok többségén az ostobaság, hogy az szavakkal kifejezhetetlen... Sok ilyen csajt ismerek. A legtöbb azért vált ilyenné, mert a szüleik nem törődtek velük - így maradt a média számukra, ami meg azt harsogja, csak akkor lehetsz trendi, ha utolsó ribancnak öltözöl és úgy is viselkedsz. A lányokat pedig szép lassan sikerül manipulálni, hiszen nincs visszatartó erő (normális esetben a szülők). Az ismeretségi körömben a legnagyobb k*rva azért vált olyanná, amilyenné, mert a családja így látta jónak. Nem viccelek, az anyja is úgy néz ki és úgy viselkedik, mint egy prostituált, a lányát is úgy neveli, az erkölcsi normák rég elvesztek már. Sajnos az ilyen lányok válnak később kihasználttá, kiégetté. Van esély rá, hogy "megtérüljenek", és a saját hibáikból tanulva normálissá váljanak - csakhogy ennek az esélye napról napra csökken. Az a trendi, a menő, ha úgy viselkedsz, mint egy utolsó senkiházi. És itt nemcsak a külsőre gondolok, hanem a viselkedésre is. Flegmaság,.gorombaság, kétszínűség - ez megy manapság. Sajnos.
2013. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!