Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kamaszok. Miért van az, hogy...

Kamaszok. Miért van az, hogy ha valakinek nem converse vagy dc csukája van akkor már sz@rt se ér? :')

Figyelt kérdés
Miért márkamániás ennyi tini?? :O Ha tudjátok akkor írjátok már le... THX.
2011. szept. 7. 15:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Lacoste cipőm van. Biztos nem ér semmit? 1-etlen 1 Converse vagy DC cipőm sincsen.

az összes lacoste cipőm leárazva vettük. Az egyik 24.000-ről volt leárazva 8.000-ra. Utolsó darab volt :)


Amúgy azért mert ez a divat. Én kizárólag Lottót Lacoste-t vagy Adidast hordanák. Esetleg Nike-ot. De leginkább Lacoste és adidas.

2011. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

29/N vagyok:

hát ezen én is sokat gondolkodtam...valaki elkezdte,a többi meg megy utána,nehogy kinézzék őt,anyuuci meg megveszi,még ha "éheznek" is utána egy hónapig.


Nem értem meg ezeket,nekünk nem voltak márkás cuccaink suliban,de ha voltak is,nem kellett mindenkinek azt követni,nem nézték ki a másikat ha nem volt neki.


egy ismerősöm 2 öccsét az anyjuk egyedül nevelte nyugdijasként,és megvetettek az anyjukkal mindent,aki már a sok márkás cucc miatt úszott az adósságokban....

sajna a szülőknek is tudni kéne nemet mondani néha,mert egyre követelőzőbbek lesznek a gyerekek feléjük,pedig ők még fel se fogják hogy az adott cipőért pl. 2 hetet is dolgozik az anyja vagy apja....

2011. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Előző:: szerintem te rám céloztál.


Elmondom: jó ha 1 évente 2 lacoste cipőt kapok. Abból is MUSZÁLY 10.000 alatt lennie. Saját pénzből veszem őket. Van elég pénzem 1-2 cipőhöz. Nekem is vannak olyan cuccaim amiekt mások nem kapnak meg de azt több évi munkával szerzem meg.

2011. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

hát a divat,meg tovább is tart :)

pl: 2 éve kaptam egy Dc cipőt 15 ért és még mindig jó nincs nagyon semmi baja.. Most kaptam másikat :) és mondom: a divat meg még h tovább tart. és jobb h évente 1 cipő mint évente 10 :D

2011. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

hát nem tudom az én sulimban nincs ilyen baromság:D

14/L

nekem csak kínai cipőim vannak :D

2011. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

"divat meg még h tovább tart. és jobb h évente 1 cipő mint évente 10 :D"


De csak akkor ha az az 1 cioő sokáig bírja :)

2011. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Tini korban a kinézet a meghatározó. Ha csak egy átlagos holmijaid vannak akkor nem szólnak hozzád rosszabb esetben kiközösítenek. Hála itt nem volt ilyen mert nem sok gazdag gyerek járt ide.
2011. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én ezt még nem tapasztaltam...

Senkit nem ismerek, akik lenéznék azokat, akiknek nincs márkás cipője, de olyat sem ismerek ekiket lenéztek...

16/l

2011. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

29/N vagyok:

mikor rászántam magam h egy márkás boltban vegyek ruhát,megtettem,póló 2 mosás után kinyult,farmer szétszakadt 2 hónap után.na itt fogadtam meg h ennyit a kínai is bir fele áron,soha többet drága cuccok.

2011. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nálunk sokakat lenéznek azért mert nem márkás ruhái vannak.Ilyen világot..

Nekem viszont egy Converse cipőm volt eddig,de ne azért,hogy menő legyek csak annyira megtetszett és le volt árazva vmi 7-8 ezerre :$ :3.

De inkább vásárolok egy magas szárú virágmintás torna cipőt kitudja milyen boltból (ráadásul olcsón is nem érdekel hogy márkás-e) és feldobom színes fűzőkkel (ráadásul sokáig is bírja ) mint hogy dc cipőt vennék magamnak. 13/L.

2011. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!