Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki hord már télikabátot?

Ki hord már télikabátot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki reggelente fázik...Amúgy én hordok,mert a dzsekimbe fázok reggelente!
2011. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

jelen (nagyon fázós vagyok,sajnos)

15l

2011. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Akinek nincs kocsija...vagy nincs pénze benzinre.
2011. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is!!!
2011. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert reggel amikor megyek a buszra (fél 7) nagyon hideg van. Főleg ma, és reggel megfogadtam, h holnap téli szövetkabátot veszek. De du amikor jöttem haza, kellemes idő volt a reggeli hideghez képest, nem fáztam nem volt melegem pont jó volt. Így du csak bajlódni kellene a kabáttal. Szerintetek?
2011. okt. 17. 17:12
 6/10 A kérdező kommentje:
akinek nincs kocsija? érdekes...15 évesen kocsim legyen?? és arról is én tehetek, hogy a szüleim már fél 5kor kelnek, hogy beérjenek 6-ra?? Ezek szerint nekem csak a busz maradt...
2011. okt. 17. 17:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a réteges öltözködés híve vagyok, télikabátot csak akkor veszek, ha már napközben sincs 4-5 foknál melegebb. Ilyenkor inkább felveszek egy hosszúújjút, arra egy vastag pulcsit, aztán a kabát, így van mit levenni, szerintem jobb mintha felvennék egyszál vmit, arra rá a meleg, vastag télikabát, aztán délután meg vagy megfőlök benne, vagy ha leveszem, akkor meg fázok... Meg én úgy vagyok vele, hogy ha most télikabátban járok, akkor mit veszek majd fel télen mínusz 15 fokban?? :)
2011. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is!! :D Bár nem tudom mit fogok csinálni télen :S
2011. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is télikabátot hordok. de így is hideg van reggelente.szerintem teljesen normális, bár délután kicsit tényleg még túl meleg de nem gáz..:D

és bármi meglepő nekem sincs még kocsim, sétálva közlekedek.:)

13/L

2011. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én simán fölveszem a télikabátot, ha egyszer hideg van! És hazafele jövök sima pulcsiban, a kabátot meg hozom a kezemben, inkább kézben hozom, mint reggel megfaggyak.
2011. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!