Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Loius Vuitton táska/öv vélemén...

Loius Vuitton táska/öv vélemények?

Figyelt kérdés

Egyik ismim vkije hozott törökből (eredeti) Louis Vuitton cuccokat. 2500 Ft egy öv és 7-12-14ezer egy táska (fazonfüggő). Tetszenek, de nem akarok ilyet venni, mert:

- egy táskát vettem pesten a piacon, és nagyon rossz minőségű, több helyen elszakadt, kb. 6 ezer Ft volt, ami nekem sok. tehát pénzkidobás volt.

- mindenki tudja, ha vkin ilyet lát, hogy hamis, és piaci.

- szerintem inkább már ciki, mint menő.

- inkább veszek egy Retro vagy Mayo chix vagy Nike táskát, annak sztem nagyobb tekintéje van..


Szerintetek?


2011. okt. 19. 14:59
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Eredeti utánzat :)
2011. okt. 20. 09:36
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
énis ezt szoktam mondani az ukránból hozott converse táskámra ha kérdezik hogy eredeti-e. :)
2011. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti és az utánzat is gáz.

Az eredeti azért, mert sznob körökben tucat sz*rnak számít, az utánzatot meg ugye nem kell megmagyaráznom miért...

2011. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Hozzátenném hogy a rerto és a mayo chix is istentelenül gáz! Mind a kettő ótvar minőségű, buta plázamárka.
2011. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

ööö hadd döntsem már el én, mi az a márka, amiért én kiadok x ezret..

sokan odavannak pl. a zaráért, nos én semmit nem látok benne, és nem adnék ott semmiért sem komolyabb összeget.

A mayo boltban pedig minden tetszik, annyira csinos, szép holmikat árulnak.

Vagy neked mi számít "normális" márkának?

2011. okt. 21. 07:59
 16/25 A kérdező kommentje:
De ez is érdekes..pl. ha írod, hogy neked a Fila a normális márka, mert... én attól függeltenül még nem fogom azt hordani, ha az én egyéniségemhez nem áll közel. Érdekes, én egy csajt sem nézek le, mert 14 ezer forintos mayo nadrágja van, vagy 10ezres mayo táskája..
2011. okt. 21. 08:01
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

én azért kicsit kiröhögöm a mayo-s csajokat...

odáig meg vissza vannak a húdemárkás cuccaikkal, közben meg lenézik pl. a Tisza cipős embereket... holott a drágalátos mayo chix nadrágjuk is ugyanolyan magyar márka - ráadásul abba nem gondolnak bele, hogy majonézes csirkét/csirkéket jelent...

és erre vágnak fel...

szerintem nevetséges :)

2011. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
46%

"A mayo boltban pedig minden tetszik, annyira csinos, szép holmikat árulnak."

Na, ez kérlek LOOOOOOL. x'D

2011. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Lol? ez mit jelent? ez egy divatszó nem? akkor én - ha már beszélni tudok normálisan - miért nem hordhatnék divatmárkát???

pfff. tisza cipő...gyönyörű neve van...tudod, angolul jobban hangzik...ha lenne egy "májkrém" nevű cipőmárka, azt is felvennéd?

2011. okt. 21. 13:28
 20/25 A kérdező kommentje:

Amúgy a márkát nem szokás lefordítani, csak szólok.

Pl. tommy hilfiger vagy tom tailor...még sincs olyan magyar márka, hogy Lakatos Sanyika..

Általában a márkanevek kitalációk, jól hangzik, kész...

Nem tudom mit lovagolsz ezen..

Művelődj még picit:

angolul a majonéz---mayonnaise..

A mayo az egy kitalált szó...nem is kell keresni a jelentését.

A mayo chix oldalon a rajongókat Mayo lányoknak hívják, gondolom a márka is eszt fedi : Mayo csaj...

2011. okt. 21. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!