Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrnadrág illik az irodába?

Bőrnadrág illik az irodába?

Figyelt kérdés
Egy fiatalos csapatban dolgozom, ahol kikötés az elegáns megjelenés. Mikor dolgozni kezdtünk azt mondták, hogy "kicsit elegánsabban, mint hétköznap" kell megjelenni. Egy fekete egyszerű egyenes vonalú bőrnadrág magassarkúval, és elegáns fölsővel belefér szerintetek? Általában csak pozitívat kapok a stílusommal kapcsolatban. Köszönöm!
2011. aug. 31. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha elegáns a fazonja és a felső is.
2011. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
(27 éves vagyok, én is irodában dolgozom, ugyanolyan dress code-dal mint nálatok, de nálunk elég kritikusak a lányok bent, azaz mindenkit kibeszélnek akik kicsit is csinosabban öltöznek, szóval nálunk tuti kikezdenének, de én a válaszomat egy normális csapatra vonatkoztatva írtam :))
2011. aug. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. aug. 31. 01:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Munkahelyre bőrszerkó? Csak ha dominaként dolgozol.
2011. aug. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

No, ez az, amiről előbb beszéltem :))))

(1. és 2.)

2011. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, miről beszéltél?:)
2011. aug. 31. 11:32
 7/12 anonim ***** válasza:
arról hogy lehet hogy lesznek, akik cikizni fognak miatta, nálunk pl. csak ilyenek voltak.
2011. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja:D az első voltál:))) Hát bevállalom szerintem:) Csak kíváncsi voltam, h más hogy gondolja:)
2011. aug. 31. 11:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen :)

Jól teszed. Nálunk sajnos valóban sok irigy nő volt, én szerettem szép kosztümökben járni, Orsay-ban vásároltam őket, míg sokan inkább a famrert részesítették előnyben, hiába kérte a főnök hogy ne. És persze összesúgtak, ha meetingek napjain elegánsan öltöztem, volt aki fennhagon megkérdezte hogy "mi van, mész valami elegáns helyre meló után?" - persze csak szúrkálásként. Aztán amikor a főnök a meetingen az öltözködésre is kitért és közölte burkoltan hogy jó lenne nem játszósruhában járni egyeseknek, hanem példát venni másokról, már nem volt ekkora szája.


Szóval ha jól áll, vedd fel :)

2011. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D Na akkor végül is kiderült kinek van igaza;) Nálunk aki farmerban megy, annak beszólnak:))) Ez kikötés volt hogy nem lehet farmer. Nem is szoktam bemenni az Orsayba, de akkor ezek szerint érdemes?:) Én a Zarában vásárolok általában:)
2011. aug. 31. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!