Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg g á z a Mayo Chix?...

Tényleg g á z a Mayo Chix? Lenézitek?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin ha szóbajön a márka, és én azt írom, hogy én pl. egy mayo chix cuccért nem sajnálok adni x ezret, akkor mindig lehúrrognak, hogy milyen sz@-r márka, meg nem is márka, hü-lye pics@ák hordják, stb.


Érdekes, mert a boltok mindig tele vannak, és én is sok szép, igényes lányon (nem plázacicák, rendes dolgozó nők) látom ezt a márkát. Elegáns, divatos, ára is van, akkor miért nézik le?!


Én diplomás nő vagyok, irodában dolgozom, és szívesen hordok Mayo Chix termékeket. Nekem egy zara pl. egy ezrest nem érne, mert nem az én stílusom, eleinte szétnéztem ott, de sosem tetszett semmi, amit ott forgalmaznak.


Azokért a márkákért sem adnék sok ezret, amit Outletben forgalmaznak (pl. Mango) mert olcsón hozzá lehet jutni, tehát van annyi eszem, hogy nem egy Plázás üzletben vegyem meg ugyanazt.


Tehát a lényeg, hogy akinek van pl. 10e Ft-ja egy felsőre, azt miért nézik le? Mi lenne az a márka, amire azt mondják, hogy "hmm...de jó felsője van annak a csajnak"?


Félreérteni és kötekedni nem kell, nem vagyok márka-mániás, nekem is vannak kínais cuccaim ..

Csak nagyon bánt, hogy itt sokan lenézik a mayo-t és mivel én szeretem, azt sugallják, hogy egy id.ióta hü.lye vagyok..


2011. okt. 21. 13:35
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%

régebben én is szerettem a mayo-t, csak szerintem manapság az vele a baj, hogy vannak elég közönséges ruháik is vannak és ezzel azonosítják sokan (pl. nézz meg egy partyfoto sorozatot és tuti, hogy a legnagyobb rbcoknak mayos ruhájuk lesz), ezenkívül rengeteg mayo hamisítványt lehet kapni és megmondom őszintén én azért szoktam le róla, mert sok olyan emberen láttam, akikre nem szeretnék hasonlítani:)

de ha neked jó stílusod van hozzá és jól párosítod a darabokat, akkor lehetsz benne nagyon csinos is.

2011. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%

ettől függetlenül múlt héten beleszerettem egy mayo szoknyába:)

előző voltam!

2011. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Én is láttam a kínaikban az utánzatot..nos egy profi messziről látja, hogy nem eredeti (másképp csillog az anyag, a strasszkő matt, nem olyan szép kidolgozott, stb.)
2011. okt. 21. 13:48
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

persze a profi az tudja, de akik látnak benne, annak mondjuk az 1 %-uk az és ők azt látják, hogy "jééé tegnap majdnem ilyet láttam a kínaiban 1000 forintért".

a másik meg, hogy trend kérdése, pár éve mindenki ölt volna egy mayo vagy egy keyo cuccért, manapság meg átvette a szerepet a zara, tally weijl, pimkie stb. mindennek lejár az ideje és manapság pont, hogy a mayo nem olyan "trendi", de lehet 5 év múlva megint változik. szerintem ne foglalkozz, hogy mi mit mondd, ha ebben érzed jól magad, hordd azt.

2011. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Pont amiket soroltál, nekem azok nem márkák..akkor inkább kínai ruhabolt..
2011. okt. 21. 14:05
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
értem én, amit mondasz, de attól még te vagy a kisebbségben. a többségnek nem tetszik a mayo.
2011. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell 10k-kat kivágni az ablakon ahhoz, hogy ízlésesen öltözz ;) Csak ne a p*csaboltokban keresgélj, mint a mayo :D
2011. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Tehát összességében lenézitek a mayot, annak ellenére, hogy nem olcsó?

Véletlenül nem azért nézitek le, mert aki ezt a márkát hordja, az csinos is, általában szép is, és még pénze is van? (ezeket hívjátok pics.ának..)

Lehet sok ribi van a környezetetekben, de én csak rendes lányokkal barátkozom, akik dolgoznak/férjnél vannak/kifogástalan életvitelt folytatnak, és sokan a mayo márkát szeretik a legjobban..

2011. okt. 21. 14:29
 9/41 anonim ***** válasza:
82%
Nem azt írtam, hogy lenézem, hanem, ahogy már az első válaszban kifejtettem, a mayo lejáratta magát és közönséges ruhákat kezdett piacra dobni + a hamisítványok, amit már említettem. Ennek ellenére, mint írtam, azok között is vannak normális darabok és nem, nem vagyok irigy, mert jó csaj vagyok, van pénzem (még a mayonál magasabb árfekvésre is) és szeretem is a szexi ruhákat, de én a mayot nem tartom annak.
2011. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%

Nanana! Álljon meg a menet. Az, hogy valaki normális életvitelt folytat és férjnél van, dolgozik, nem egyenlő azzal, hogy ízlése is van!


"Véletlenül nem azért nézitek le, mert aki ezt a márkát hordja, az csinos is, általában szép is, és még pénze is van? (ezeket hívjátok pics.ának..) "


E tekintetben is tévedésekben vagy. Bár azt hiszem, most már értjük miért: te is a plázacicák népes táborát gyarapíthatod :).

A p*csa definíciója inkább ez: nem szép, vagy legalábbis maximum átlagos, de gyönyörűnek gondolja magát, és ezt hangoztatja is. Alapvetően sok sminket használ, kifejezetten az aktuális divat szerint; klisés (jelenleg ez általában füstös szemek, cicás szemek, nude rúzs, stb.). Lehet bármilyen pénzügyi háttere, többnyire nem ő maga dolgozik meg érte, hanem pasi/apuci/egyéb pénzét költi, de ettől függetlenül a csórótól az újgazdagig minden rétegben előfordulnak. Szeretnek sok pénzt kiadni láthatóan rossz minőségű, ízléstelenül túldíszített ruhákért, miközben divatosnak, aktuálisnak, csinosnak érzik magukat - valójában az ő rétegükön kívül eső emberek többsége viszolygással tekint rájuk, és túlcicomázottnak, ízléstelennek gondolja őket.

Azt már nem kell gondolom hozzátennem, hogy az ilyen márkákat viselők 70%-a túlszolizott, platinaszőke, tetovált szemöldökkel, póthajjal rendelkező, 15 centis platform magassarkúban botladozó kitartott nőszemély ;)

2011. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!