Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg g á z a Mayo Chix?...

Tényleg g á z a Mayo Chix? Lenézitek?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin ha szóbajön a márka, és én azt írom, hogy én pl. egy mayo chix cuccért nem sajnálok adni x ezret, akkor mindig lehúrrognak, hogy milyen sz@-r márka, meg nem is márka, hü-lye pics@ák hordják, stb.


Érdekes, mert a boltok mindig tele vannak, és én is sok szép, igényes lányon (nem plázacicák, rendes dolgozó nők) látom ezt a márkát. Elegáns, divatos, ára is van, akkor miért nézik le?!


Én diplomás nő vagyok, irodában dolgozom, és szívesen hordok Mayo Chix termékeket. Nekem egy zara pl. egy ezrest nem érne, mert nem az én stílusom, eleinte szétnéztem ott, de sosem tetszett semmi, amit ott forgalmaznak.


Azokért a márkákért sem adnék sok ezret, amit Outletben forgalmaznak (pl. Mango) mert olcsón hozzá lehet jutni, tehát van annyi eszem, hogy nem egy Plázás üzletben vegyem meg ugyanazt.


Tehát a lényeg, hogy akinek van pl. 10e Ft-ja egy felsőre, azt miért nézik le? Mi lenne az a márka, amire azt mondják, hogy "hmm...de jó felsője van annak a csajnak"?


Félreérteni és kötekedni nem kell, nem vagyok márka-mániás, nekem is vannak kínais cuccaim ..

Csak nagyon bánt, hogy itt sokan lenézik a mayo-t és mivel én szeretem, azt sugallják, hogy egy id.ióta hü.lye vagyok..


2011. okt. 21. 13:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ér annyit, mint amennyibe kerül, ráadásul a legtöbb cuccuk számomra eléggé közönséges.

Nem szívesen veszek fel olyan ruhákat, amik úgy néznek ki, mintha a legigénytelenebb kínaiban sötétben, tükör nélkül akasztottam volna le őket egy ezresért...

2011. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

én nem nézem le személy szerint azt aki mayo chixes ruhát hord, de nekem sem tetszenek azok a ruhák. Mindenki azt hordjon, ami neki tetszik, amiben jól érzi magát. Mivel ahogy mondod neked ezt tetszik, ebben érzed magad jól, hiába vennél fel egy zaras kardigánt például,lehet nem állja jól, mert nem éreznéd benne jól magad, hiába nekem pl a zara a kedvencem.

ahogy írták többen is, már túl sok hasonló kínai ruha van, én többek között ezért nem venném meg, illetve nem stílusom. számomra túl sok a csipke, a strassz és egyéb díszítő elem azokon a ruhákon.

2011. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a bajom a mayoval, hogy ha van egy szép ruhájuk mondjuk bőrkabát, nagyon tetszik meg minden, megfordítom egy egy bazinagy csillogó villogó márkajelzés teríti be az egész hátat... Szóval ez így sok! Meg nagyon sok a sztreccs anyag náluk, azt sem szeretem felsőkben... Amúgy akinek tetszik az nyugodtan hordja, ha nem nyomnák tele flitterrel én is hordanám!
2011. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:43-al teljes mértékben egyet értek, és ez nem a Mayo Chix-ről szól.

Vannak cuccai, amik nekem bejönnek (kötött tunikák, farmerek, szatén nadrágok), de az ilyen kivágott, szétszabdalt csilli-villi sz@rok, amiket szintén árulnak, na azoktól falnak megyek. És mindentől függetlenül, szerintem sem ér annyit, amennyibe kerül.

2011. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nézem le, mert olcsó kinézete van. Nem az ára olcsó, de pontosan az olyan nők teszik aljamárkává, akik ezt mondják: "Nekem a Zara nem márka, csak a Mayo, meg én okos vagyok ám és diplomám van, de nekem csak ez a márka pedig jóóóóó sokba kerül"

A Zara elegáns, a Mayo kicsit "olcsó". Nekem ez a véleményem. ÁLtalában az egokirálynők hordják, és mindig csodálkoznak, ha a többségnek nem tetszik.

2011. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Diplomával ízlést nem adnak. Attól, hogy irodista vagy, még nem biztos, hogy ízléses is. Én simán lenézek bármilyen nőcit, aki tíz ezerért megvesz valamit, ami közönséges. Pláne, ha még kérkedik is vele, mert azt hiszi, csini.
2011. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
61%
(és mielőtt irigynek gondolnál: a kedvenc darabjaim nem a kínaiból vannak, hanem New Yorkból. Tehát az irigység nálam nem játszik)
2011. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki rengeteg Mayo-s ruhát hord, mert egy rokona ott dolgozik és tud olcsóbban venni neki... namármost a csaj tök szép és stílusos igényesen öltözködik. Ellenben a Mayo-bol úgy is fel lehetne öltözni mint egy rossz, szakadt, ízléstelen ribi. Nem a márka miatt kell egy-egy darabot megvenni, hanem mert hordani fogod. Nekemis van ugyanúgy drága cuccom, de van 300forintos pólóm is, és senki sem mondaná meg hogy annyiba került...
2011. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
A New Yorkerben a 16 éves tornacipős lányok vásárolnak. Egyszer vettem ott egy felsőt, Amisu volt beleírva, felül bő volt, hosszított, de popsiban passzos. A buli végére a passzos rész kétszer olyan bő lett, kinyúlt. Másnap kézzel kimostam, s összement, a hosszított rész már épp a ahasam aljáig ért. Ki is dobhattam, m a varrás már rossz helyre esett és bambán áll.
2011. okt. 22. 15:53
 20/41 A kérdező kommentje:

Azzal, h irodán dolgozom diplomásként csak azt akartam szemléltetni, h nem az a réteg vagyok, aki a buszváróban köpködi a szotyit..

Nem vagyok plázacica, nem vagyok szolis, sem póthajas...ízlésem is van, de az, hogy ez nem egyezik a TE ízléseddel, nem jelenti azt, h undorítóan tudok felöltözni..

de gondolom csak TE öltözködsz jól, és csak az a márka jó, amit most épp TE hordassz....(jellemző)

2011. okt. 22. 15:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!