Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg g á z a Mayo Chix?...

Tényleg g á z a Mayo Chix? Lenézitek?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin ha szóbajön a márka, és én azt írom, hogy én pl. egy mayo chix cuccért nem sajnálok adni x ezret, akkor mindig lehúrrognak, hogy milyen sz@-r márka, meg nem is márka, hü-lye pics@ák hordják, stb.


Érdekes, mert a boltok mindig tele vannak, és én is sok szép, igényes lányon (nem plázacicák, rendes dolgozó nők) látom ezt a márkát. Elegáns, divatos, ára is van, akkor miért nézik le?!


Én diplomás nő vagyok, irodában dolgozom, és szívesen hordok Mayo Chix termékeket. Nekem egy zara pl. egy ezrest nem érne, mert nem az én stílusom, eleinte szétnéztem ott, de sosem tetszett semmi, amit ott forgalmaznak.


Azokért a márkákért sem adnék sok ezret, amit Outletben forgalmaznak (pl. Mango) mert olcsón hozzá lehet jutni, tehát van annyi eszem, hogy nem egy Plázás üzletben vegyem meg ugyanazt.


Tehát a lényeg, hogy akinek van pl. 10e Ft-ja egy felsőre, azt miért nézik le? Mi lenne az a márka, amire azt mondják, hogy "hmm...de jó felsője van annak a csajnak"?


Félreérteni és kötekedni nem kell, nem vagyok márka-mániás, nekem is vannak kínais cuccaim ..

Csak nagyon bánt, hogy itt sokan lenézik a mayo-t és mivel én szeretem, azt sugallják, hogy egy id.ióta hü.lye vagyok..


2011. okt. 21. 13:35
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

nekem csak simán nem tetszenek a mayo- s ruhák, a színük, fazonuk, stílusuk, ízléstelennek tartom őket


De ízlések és pofonok...

2011. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóval sem mondtam, hogy csak a a márka jó, amit én hordok. és azt sem, hogy csak az a stílus jó, amiben én öltözködöm. Sőt, kifejezetten unnám, ha mindenki egyforma lenne.

Azt sem mondtam, hogy szolis vagy, és hasonlók, csak azt, hogy sok ilyen jellegű lány vásárol a mayoban. Ha mégis felhúzod magad rajta, vagy magadra veszed, annak már nyilván van valami oka.

Amúgy meg a bérszámfejtőtől a recepciósig minden irodai munka, és csöppet sem jelenti azt, hogy az ember értelmes.


Egyébként nem értem, mire irányul a kérdés, ha 3 oldalnyi "igen, gusztustalan a mayo" válasz után is kardoskodsz mellette? Kötekedni tetted fel?

2011. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
70%
És akkor te lenézed azokat az embereket akik NEM dobnak ki 10 ezret az ablakon egy felsőért? Egyszer voltam egy Mayo boltban, semmi nem tetszett. Szerintem igen is pics*s. Mindent végignéztem, és nem tetszettek. És jobban szeretem a Tally-t, a Pimkie-t, az Orsay-t, a Promodot... Ne haragudj már, hogy én csak itt vásárolok... És mi ez a duma, hogy a "profik felismerik?" Úristen mennyire elszálltál...
2011. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
70%
Ja, és még olvasni sem tudsz. A válaszoló azt írta, hogy a legjobb darabjai New Yorkból vannak, erre te elkezdesz morogni, hogy A Newyorker a tinilányoknak való :'DDD Nehogy már csak a Mayo létezzen...
2011. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Jaja, én meg Párizsból öltözködöm..hagyjuk már..

Nem nézem le azt, aki nem ad ki 10 ezret egy felsőért. Rossz indulatúak vagytok, és bennem is a rosszat akarjátok látni.

Mindegy, befejeztem a vitát/társalgást..ÉN tudom ki vagyok, milyen értékekkel, nem hagyom hogy itt sértegessen látatlanban bárki.

Csak feltettem egy kérdést..ennyi..nem kell túllihegni.


(nekem a tálli vejl olyan, mint egy kínais márka. csak mivel ezt plázában árulják drágán, így már szalad a nép, h az milyen jó márka...)

2011. okt. 24. 11:40
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted, hogy nem mindenki enged meg magának egy 10 ezres felsőt? És ezzel a kínais kijelentéseddel meg másokat sértegetsz, ezen kívül meg az elején is már neked állt feljebb... Mindenen megsértődsz.
2011. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
:) Én írtam New Yorkot, és nem viccből, hanem mert jártam ott párszor, és onnan vannak a kedvenc darabjaim, ebben nincs túlzás. A Párizst meg gondolom viccnek szánta a kérdező, mert azt hitte, szédítem.
2011. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a Promod és az Orsay árul irodista csajoknak való ruhákat, csak igényes, elegáns és kifinomult darabokat. A Mayo pedig a fiatalabb korosztály márkája.


Amit pedig egyik válaszoló írt, hogy az irodista még lehet egy titkárnőcske is, tök igaz. Bár való igaz, a titkárnők is a legtöbb cégnél nem a csilli-villi feliratos Mayo ruhákat hordják (amik kínaisan néznek ki, mert nekem ez a bajom velük, olyanok mint a gagyesz piaci cumók) hanem ők is inkább az elegánsabb vonalat képviselik. Én anno amikor irodista voltam (könyvelő) én sokszor az Orsayban vásároltam magamnak. Olcsóbb, és elegánsabb, kifinomultabb, mégis fiatalos és változatos.

2011. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Mindent meg kell magyarázni?

NEM mondtam egy szóval sem, hogy irodán hogyan öltözködöm. Azzal csak azt akartam jelezni, hogy nem egy suttyó piac melletti büféslány vagyok :S


Valóban, az Orsay-ben árulnak elegáns darabokat, de azok nekem szolídak, minden darab (ha nincs leárazás) 4-5 ezer Ft-nál kezdődik, és egy sima, minta, felirat stb. póló nekem nem ér 4-5 ezret..

Ilyen csinos, felirat nélküli elegáns ruha pedig akármelyik kínai áruházban van, fele annyiért, mint az Orsay-ben.

2011. okt. 26. 10:43
 30/41 anonim ***** válasza:
És van dupla annyiért a MAyo-ban, kínai cuccokra hasonlító felirattal. Tádám :)
2011. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!