Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek tetszik a mostaná...

Fiúk, nektek tetszik a mostanában közkedvelt mélyülepű, buggyos (baggy) nadrág lányokon?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem nőies.
2011. okt. 21. 18:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én nem hordanám ! De ha neked jó és tetszik hord csak. De ez nem jelenti , h elitélek ha baráti szemszögböl nézném a dolgot, bizonyára el is fogadnám csak ne kérd , hogy én is vegyek egy ijent
2012. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Persze, jól néz ki. Igaz, kizárólag egy jó nagy adag besz@rással együtt. Mert, hogy úgy néz ki, és úgy is kell értékelni. Nem, csajszi,jó nacit vegyél fel, ha jó akarsz lenni.
2013. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
45%
Fuuu nőkön gáz de férfiakon is gàz olxan mintha beleszart volna csak ha bűze is volna akkor már nagyon nevetséges. Szerintem a csipőfazon a jó meg a magas derekúak de nem amit tüdőig mellig huzol fel hanem hasra mert elrejti a hájréteget. Ja fiúként nekem van egy egy gatyám amit csak az also hájréteget takarja azt kész. Csőgayta csipőgatya magas derekU de mElyülepűt nem vetet fel senki velem művészlélek vagyok nem vagyok menő izomJanika. Xd
2015. aug. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nem
2016. máj. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben gáz. Van akinek jól áll.
2017. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!