Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy növelhetném az önbizalmam?

Hogy növelhetném az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Azt mondták a küzdősport segít.

Jó ideje boxolok, de még megvédeni se merem magam sajnos..

Beszélni se merek társaságban stb.


2011. jún. 30. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik, hidd el.

Feltételezem, hogy a szüleiddel laksz, legalábbis én akkor voltam ilyen. Ha teheted, költözz el, menj közösségbe, lakj kollégiumban. Ha nem bízol a saját testi erődben, vegyél valami önvédelmi fegyvert (persze ha elmúltál 18), ha úgy jobban érzed magad az utcán.

2011. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először is sikerélményekre van szükséged. Először csak kisebbekre. Tűzzél ki magad elé egy kisebb célt, és azt valósítsd meg. Csak szép fokozatosan. Ez mellett ajánlom neked a meditációt is, hogy egy kicsit oldódjanak a félelmeid, szorongásaid. Keress olyan embereket, akikkel jól eltudsz beszélgetni, és akik mellett biztonságban érzed magad.
2011. júl. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előző vagyok. Nem árt egy kicsit a külsőddel is törődnöd. Esetleg pár új ruci, vagy hasonlók. A szüleidtől felesleges elköltöznöd, legalább is azt akarom mondani, hogy nem hinném, hogy ez jelentené a probléma megoldását. Főleg akkor nem, ha ez miatt egyedül éreznéd magad.
2011. júl. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Önvédelmi fegyver?????

Az első hozzászólónak: Ettől biztos nem fog megnőni az önbizalma!!! A problémája az,, hogy nem mer még csak megszólalni sem. Akkor meg minek vegyen önvédelmi fegyvert? Azért, hogy elijessze az embereket??? Akkora hülyeség!

2011. júl. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!