Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 éves lányok milyen gyakran...

15 éves lányok milyen gyakran hordtok magassarkút?

Figyelt kérdés
ja és mások szerint ciki ,hogyha egy 15 éves lány egyre többszőr hord magassarkút??
2011. szept. 7. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

14 vagyok én is hordok:)

Annyira nem gyakran szeretem a cipőket mindennap váltogatni a héten:D

2011. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten ciki, de felesleges. Ha nőcis akarsz lenni a suliban, hordj csinos sarut, szandált, balerina cipőt, a magas sarkakat meg hagyd meg olyan alkalmakra, mint egy esti mozi, vagy sétálgatás a városban, színház, buli, stb.
2011. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ha egy mód van rá, a plattformos cipőket hanyagold, az igazán egy bizonyos kor után mutat egy nőn, ráérsz olyat min 17évesen hordani.
2011. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
15 évesen a legtöbben nem látszanak még nőnek, csak kislányoknak, márpedig kislányokon viccesen áll a magassarkú, mintha anyukájuk cipőjébe totyognának. Elég körülnézni a városban, vihognak ugrálnak idétlenül, nem nők még, ne akarjanak annak látszani mert az nem előnyös.
2011. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16 vagyok, és soha :)
2011. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Alkalmakkor és akkor veszem fel, mikor csak annyit kell mennem benne, hogy a suli kaputól be és mikor végeztem ki.

Ezen kívül mikor egy-két óránál hosszabb a programom, akkor inkább nem kockáztatom meg a magassarkú.

2011. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak alkalmanként pl. iskolai ünnepség, buli ilyenek. 15/l :D
2011. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha olyan kedvem van/a ruha megkívánja. ritkán. nyáron inkább sarut hordok, tavasszal/ősszel tornacipőt, télen csizmát vagy ilyen sportcipőt, ami vastagabb egy tornacipőnél. van magassarkú csizmám, szandálom, alkalmi cipőm, de nem tudok benne rendesen menni, feltöri a lábamat, nem is illik nagyon a stílusomhoz
2011. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát.Általába én is akkor hordok magassarkút amikor valamilyen alkalom van,ruhához megfelelőt.
2011. szept. 8. 01:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Én imádom a magassarkúkat, nem hordok olyan gyakran csak akkor ha olyan helyre megyek (:

De szívesen elmászkálnék bennük mindennap csak a suliban kb hülyének néznének..

Én mindegyikben tudok menni (a kényelmesebbekben futni is).

De azért belátom hogy lehet magassarkú nélkül is nőiesen öltözködni.

De van olyan ruha amihez létkérdés :D

2011. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!