Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhák illenek egymáshoz...

Melyik ruhák illenek egymáshoz? (képek)

Figyelt kérdés

kb ezek vannak amiket föl szoktam venni... melyik illik melyikhez??? esetleg mi máshoz illene??

Felsők:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Szoknyák/nadrágok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És inkább ilyen elegánsabban ("titkárnősebben") szeretek öltözködni... és valahogy nőiesen is... csak hát úgy látszik nincs érzékem ezekhez... :S szóval segítenétek??? 14 éves vagyok... :D


Előre is köszönöm azoknak akik segítenek!


2011. okt. 31. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Igazad van nincs érzéked a divathoz. Én egyik ruhádat sem venném fel semmivel se, ezek a ruhák nem nőiesek, nem titkárnősek... inkább egy tramplit tudok elképzelni bennük.. sajnálom. Talán még ez a ruha szép: [link]


Cseréld le a ruhatáradat!

2011. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nekem nem célom a divat... csak az hogy igazából tényleg nem tudom hogy mi mihez illik... a ruháim nagy részét meg nem magam veszem, anyám veszi és nincs beleszólalásom... szóval most nem tudok mit tenni... próbálok ezekből öltözközni... :) szóval esetleg???
2011. okt. 31. 18:34
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Annyit tudok javasolni,hogy öltözz a korodhoz illően :D

Legyen a ruhatárad egy kicsit színesebb...de arra is vigyázz,hogy ne te legyél az aki még a szivárványnál is színesebb!!Nézd meg milyen cuccba jár az osztályodból a leghíresebb csaj és öltözködj te is olyasmi módon *.* Sok sikert az átváltozáshoz!! ;D

2011. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ööö az a baj hogy hozzám nem illik a mostani divat... mármint ez a sportosabb összeállítás... kicsit egyediebb szeretnék lenni... de akkor gondolom majd most cserélhetem le az egész ruhatáramat... :S csak mert anya tényleg nem szereti a mostani divatot... és én sem kedvelem... de akkor mind1... majd csinálok valamit...
2011. okt. 31. 18:46
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó vagyok :D

Nehogy megváltozz...csak egy kicsit légy színesebb de ne túl színes!! Mostanság nagyon divatos a cicanadrág és a farmernadrág+hosszított póló és az olyan kis ingek is amik neked vannak ;D

2011. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ja akkor értem... bocsi hogy félreértettem.... akkor keresek majd cicanacit meg hosszított felsőt... a farmerokkal az a bajom hogy mindegyik csak csípőig ér és utálom hogyha lehajolok akkor kilátszik a seggem... és nem találok olyat ami rendesen derékig érne.. :S de majd még kutatok utána... akkor nagyon köszi a segítséget!!! Majd keresek színesebbeket!!! :D
2011. okt. 31. 18:51
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Semmi gond :D Vannak ilyen csípő feletti farmernadrágok is...csak abból nagyon kevés szép és divatos!! Ja és a mackót kihagytam...de csak szigorúan fekete mackó!! =P És divatos is legyen...mert nem minden mackó gyönyörű :D
2011. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mondjuk talán a cicanacit kihagynám mert még lek/rváznak de a farmer meglesz... :D még 1X köszi!
2011. okt. 31. 18:55
 9/16 A kérdező kommentje:
igen, pont ez a baj hogy kevés van ami szép és divatos... a mackót meg nem szeretem... :) az olyan nemtom... nem illik hozzám szerintem... :D
2011. okt. 31. 18:56
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

1.felsőhöz:farmer mini,fehér gatya, még talán az 1. drapp szoknya is.

2.felső:farmer mini,fehér gatya

3.felső:fehér gatya

4.felső:farmer mini,fehér gatya

5.felső: fehérgatya,farmer mini

6.felső:farmer mini


ezek mennek egymáshoz,de az már más kérdés h én felvenném e őket.Szeretem az ingeket de ezek nm tetszenek,kivéve

a 4.ing az még ugy ahogy elmegy.

De ha ez vígasztal 14 évesen nekem se voltak jó ruháim, se jó stílusom.Most 18 éves fejjel már azért sokat javult a helyzet.

2011. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!