Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhák illenek egymáshoz...

Melyik ruhák illenek egymáshoz? (képek)

Figyelt kérdés

kb ezek vannak amiket föl szoktam venni... melyik illik melyikhez??? esetleg mi máshoz illene??

Felsők:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Szoknyák/nadrágok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És inkább ilyen elegánsabban ("titkárnősebben") szeretek öltözködni... és valahogy nőiesen is... csak hát úgy látszik nincs érzékem ezekhez... :S szóval segítenétek??? 14 éves vagyok... :D


Előre is köszönöm azoknak akik segítenek!


2011. okt. 31. 18:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Cicanaciba le*urváznak? Dehogy is...inkább fognak figyelni a fiúk!! :D Persze ha nem akarod akkor nem muszáj ;) Nem küldesz magadról képet?? o.O Úgy sokkal könnyebben meg lehetne mondani,hogy mi illik hozzád mert így nem nagyon tudunk segíteni...csak tippelgetek,hogy hogy nézhetsz ki?! XD
2011. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

én ilyen ruhákat 6 évesen hordtam

na szóval a ruhák méretéből ítélve alacsony lehetsz olyan 150-156cm és vékony max 50kg

beszélj anyukáddal h te már nem kisgyerek vagy és nem adhat rád olyat amit te nem szeretnél már tinédzser vagy

a mai tinik nem sportosan öltözködnek inkább nőcisebben próbálnak

vegyél csőnadrágot oké nem szereted ha ki van a feneked de nem minden nadrágból van ki a feneked csak keresni kell


cicanaci nem k*rváznak le cicanaciban teljesen átlagos viselet és van vastagabb is belőle egy tunikával remekül mutat


kabátban ajánlom a szövetkabátot mert ma igazán trendi viselet esetleg a pufi kabát


szereted a szoknyákat mintás vagy színes harisnyával remekül mutat egy farmerszoknya a meglévők is ha színes a harisnyád akkor vegyél fel egy hozzá színben passzoló vagy megegyező színű felsőt


csizmából vehetsz fel már magassarkút is (persze előtte anyuddal beszéld meg) nem 10 cm re gondolok hanem 2-4cm re


rengeteg pénzbe kerülne egy egész ruhatár lecserélése ezért ajánlom a turikat ott rengeteg márkás és jó minőségű ruha van 2-3 ezer ft ért

[link] én itt szoktam vásárolni


remélem segítettem ha kérdésed van nyugodtan írj

2011. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi semmi rosszindulat nincs bennem,de ezek nagyon régimódi/öreges ruhák,nagyon messze állnak az eleganciától és az egyedi öltözködéstől is.Nem muszály cicanadrágot felvenned csak azért mert mindenki azt hord,ha neked nem tetszik.Öltözködj egy kicsit fiatalosabban és kérd meg anyukád h te is választhass magadnak ruhákat.Én azt javaslom h változtass az egész öltözködési stilusodon.Attól még hordhatsz blúzokat,ingeket farmerrel csak egy kicsit fiatalosabbakat mint ezek.Arra a kérdésre meg nem tudok válaszolni hogy mit mivel vegyél fel mert ezek a ruhák nagyon régimódiak és nem is tudnám úgy összeválogatni h egy fiatal lányon jól mutasson.Jaa és sztem egy nő ne vegyen fel szabadidőnadrágot utcára.:))
2011. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Beszélgess anyukáddal hogy szeretnél kicsit máshogy öltözködni, és kérd meg hogy együtt vegyétek a ruháitokat.:)
2011. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
51%
hát én pároztatni nem nagyon tdnám de mondom h melyik darabok tetszenek ezek közül ^^ : felsőkből: 1,3,4-es képeken lévő felső alsó/felső: 3-as :D remélem egy picit segítettem azért :$$
2011. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm aki segített!!! tényleg nagyo nköszönöm!
2011. nov. 1. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!