Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki lenne ha egy...

Szerintetek ciki lenne ha egy 150 cm magas lány néha felhúzna magassarkút?

Figyelt kérdés

Pl: ballagásra?

vagy nyáron szimplán az utcára?

vagy randira?


15,5/L


2011. máj. 8. 15:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Persze nem ilyen 10-20 centis magassarkúra gondoltam..
2011. máj. 8. 15:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ööö miért is lenne ciki, ha egy alacsony lány magasabbnak akarna látszani?


nem értem a logikát, komolyan. szerintem az én 175 cm-mel sokkal cikibb, mikor felveszem a 10 cm-s magassarkút és mindenki utánam fordul, hogy "láttad milyen magas?" mintha nem láttak volna még fehérembert, komolyan...

2011. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. XD Csak nem akarom,hogy azt higgyék,hogy egy óvodás magassarkúban mászkál XD de ha azt mondod nem ciki,akkor okés:)
2011. máj. 8. 15:49
 4/11 anonim ***** válasza:

miért lenne ciki? :)

alacsony lánynak inkább előnyös. gondolj bele milyen ha egy 180as csaj vesz fel magassarkút

2011. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Háát kicsit érdekes lenne:D


És nem lenne korai? Nem mindennap szeretném hordani..

2011. máj. 8. 16:05
 6/11 anonim ***** válasza:
én mindig magassarkúban járok (3-7cm) és 14 (pontosabban 3 hét és 14) éves vagyok... 159 cm... :D és én egyáltalán nem tartom cikinek.. picit magasabb vagyok, de hát... rám még az a baj, hogy inkább csak 11-12 évesnek nézek ki... :D mert az arcon meg alakom is olyan ^.^
2011. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

majdnem 16 vagy, simán felvehetsz magasabb sarkú cipőket is, nézz csak körül, szerintem tőled fiatalabbak is hordanak olykor


és hogy picike vagy, azt jelenti, hogy nem kell félned a magastól, épp azért van, hogy segítsen azon, hogy ne érezd magad olyan kicsinek

egyáltalán nem fura sőt :)


inkább az a ciki, ha valaki alapból magas, és úgy vesz még fel egy magassarkút

2011. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok: miért lenne ciki? csak azért mert magas vagyok, nekem nincs jogom a nőies lábakhoz? (csak mert nekem sokkal nőiesebb, ha magassarkú van rajta). a barátom még úgy is magasabb nálam...
2011. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Senki nem ítéli el a helyzeted kedves utolsó, csak ha már valaki alacsony, neki oka is van ilyet hordani, te viszont csupán élvezetből teheted.

És ha választani kell alacsony vagy magas hordjon, az alacsonyabbra voksolnak többen, de ez nem elítélés, csak a kettő közül az egyik indokoltabb, de a magas csajok ellen sincs ellenérv, csak többen vagyunk picik szerintem

2011. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? :/

Ha tudsz benne járni, akkor nem ciki! :)

Én egy 20 centivel magasabb vagyok mint te, és mégis magassarkút veszek. Sajnos csak olyan 8-10 centiseket tudok felvenni, mert amúgy nagyon nagynak tűnök.

Ha olyan alacsony lennék, mint te, én még 15 centiseket is felvennék, elhiheted! :)

2011. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!