Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen csizmátok van...

Nektek milyen csizmátok van télre? Többi lent!

Figyelt kérdés
Csizmavásárlás elején tartok :) Azt szeretném kérdezni,hogy ti melyiket szeretitek jobban magas vagy bokacsizmákat?? Melyik a jobb? Milyen színűben van neked? Magassarkú vagy nincs sarka??A válaszokat előre is köszönöm ;D
2011. nov. 2. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem van egy "UGG" csizmam es nagyon szeretem mert jo melegen tartja a labaimat meg a hideg teli napokon is. Emellett van egy elegans hosszu szaru fekete bor csizmam magasitott sarokkal ez nem tul meleg, de kell egy elegansabb csizma is. Es van van egy 3. ami kiscit bakancsos hatasu es belul szoros ezt 2 napja ujitottam be mai divat szerint:)
2011. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az enyém kb térdig ér, lapos a talpa(de nem úgy mint a tornacipőnél), és sötétbarna színű szőrös(deichmannos)itt a link: [link]
2011. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: igen az UGG-s csizma nagyon jó meleg és kényelmes!! :) Én is szeretem^^ Nekem is van egy csizmám (hosszúszárú) ami elég elegáns és ezért veszek mellé egy suliba járós csizmát is ;D

Második válaszoló: tök jó a csizmád :)

2011. nov. 2. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy "futkozós" fehér, magas szárú, belül bundás,

egy magassarkú fekete bokacsizma,

és egy motoroscsizma-stílusú fekete, amire virágok vannak hímezve, ezt itthon szoktam hordani, de nagyon kényelmes, és elég meleg, pedig nincs is kibélelve.

2011. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem bakancsom lesz :)
2011. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
fekete, magasszárú, lapos talpú és belül bundás
2011. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Biztos jól néz ki *.*

2011. nov. 6. 20:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Hosszúszárú telitalpú csizmám van, és fekete.:))
2011. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van egy meleg bokacsizmám, és egy hosszabszárú kb 3 centis sarokkal, az annyira nem meleg de elegáns.
2011. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
[link] :D
2011. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!