Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az emo-k ennyire bejönnek a...

Az emo-k ennyire bejönnek a pasiknak?

Figyelt kérdés
Amióta emo vagyok(nem vagyok pózer!) eléggé feltünő,és érdekes külsőm van.Úgy vettem észre hogy ez tetszik a srácoknak,főleg az idősebbeknek/18-20/.Vad idegenek szólítanak le az utcán,hogy elmondják csinos vagyok és szép.Mitől jöhetek be ennyire a pasiknak? talán mert érdekes a külsőm? vagy kicsi titokzatos vagyok?
2009. máj. 7. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
A normálisaknak nem.
2009. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

:D

Nem..

2009. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes vagy számukra.
2009. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Én gothosan öltözködöm, hasonló a hatás, de szerencsére csak ismerősök és barátok szokták megjegyezni...

ugyanúgy titokzatosságot sugall szerintem a fekete hosszú szoknya, fűző, régies sálak, ékszerek( nem szoktam magam vámpírnak festeni, alig sminkelek, szóval ez biztos nem számít) de idegenek sosem jegyeznek meg semmit, vagyis nemhiszem, hogy téged a titokzatos, sötét kinézet miatt szólítanának le.

Szerintem a feltűnő öltözköds miatt jobban kitűnsz a tömegből, jobban megnéznek, mint régen, nem az emo-ságnak szól ez, hanem annak ahogy alapból kinézel...

2009. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. máj. 7. 17:43
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem ugy értik ahogy gondolják!VICCELNEK mint mikor egy debilnek mondják hogy te milyen okos vagy ( bocsi a rosz példáért)
2009. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó válaszólónak gratz a bunkó beszólásért :)
2009. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

(Előző)

Kedvesebben nem lehet igaz? ^^

2009. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 19, az ő és a barátai véleményét mondhatom.

Bocs, de ők ki szokták röhögni az "emosokat"

Azt mondják, hogy nincs se saját értékrendjük, se életfilozófiájuk se egyéniségük, ezért kapaszkodnak valamibe, ahová tartozhatnak.

Nem azzal van a baj ahogyan öltöznek, hanem hogy nincs mögötte egyéniség.

2009. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Minden ember más.És sztem a fiad és más se tudja hogy nézek ki.Ennyi.Biztos a fiadon is lenne mit röhögni pár embernek:) ennyi erővel bánthatnám a kisebbségieket,melegeket stb...de én toleráns vagyok,ami ti nem tudtok mit jelent.És nem sértődőm meg,mert csak a 2 ember véleménye számit igazán és az igaz barátaimé :) És igenis saját egyéniségem van,tudod aki már elért valami az életben művészet terén annak igenis saját kis egyénisége van.Mert nem másokat másolok.Nem minden ember egyforma:) ez van.
2009. máj. 8. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!