Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A goth csajok bejönnek a...

A goth csajok bejönnek a pasiknak?

Figyelt kérdés
Szóval szép fűzők,csipkés ruhák,kesztyűk meg szoknyák. Vagy jobban tetszenek nekik akik együttespólóban járnak??? (ők szerintem kevésbé nőiesek).Jah és persze a szintén ebbe a stílusba tartozó pasikra gondoltam, nem discosokra, rapperekre stb.
2008. okt. 11. 21:43
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Azt tudom h mindenkinek más tetszik, én csak nagy átlagosságba gondoltam:)
2008. okt. 11. 21:47
 2/30 anonim válasza:
91%
Hasonló stílusú pasiknak igen
2008. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sokkal igényesebbek, akik gothosan öltözködnek (persze nem mindenki csak általánosságban beszélek), mint akik zenekaros pólókat vesznek fel.
2008. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
52%
Sztem nem jönnek be mert hát...jah!! Van egy csaj a suliba nem lenne csúnya mert szép arca van de emiatt a stílusa miatt a pasiknak nem kell! Amit nem is csodálok mivel tök világos púdetr használ meg ahogy kifesti magát,azok a sötét szoknyák kesztűk!! De amúgy nekem sem tetszik egy ilyen pasi! De ezek izlések és pofonok! Ha ebbe a stílusba tartozol keress hasonló beállítottságú srácot! sya
2008. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A kérdést azt meg úgy kell érteni hogy a rocker pasiknak a zenekaros pólós csajok vagy inkább a gothos csajok jönnek-e be??:) Az utolsó válaszoló szerintem kicsit féreértette,mert azt én is tudom h egy ilyen csaj egy discós...stb. stílusú pasiknak nem fog bejönni, de ez fordítva is igaz.
2008. okt. 12. 14:02
 6/30 anonim ***** válasza:
78%
De ott van a kérdésben, hogy "Jah és persze a szintén ebbe a stílusba tartozó pasikra gondoltam, nem discosokra, rapperekre stb." Szóval nem értem mit kell azzal jönni, hogy másoknak nem tetszik.... El kell olvasni rendesen a kérdést.
2008. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%
Nem értettem félre nagyokos...csak hozzáfűztem a véleményemet!!! Ha nem tetszik is minek szólod le nekem sem tetszik a tiéd...de nem okoskodok itt! a véleményem h a csajt akit ismerek még idáig se hasonló stílusú se semmilyen pasival nem láttam!! De attól még a hasonló stílusúnak bejöhet habár olyan meg nem sok van szerencsére!! Nah ennyi
2008. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom...én zenekaros polóba járok :) De a fiuk szerintem jobban birják a csajosabb csajokat :) Bár izléstől függ...
2008. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én nem szóltam le senki stílusát!!!És nem bunkóságból írtam vissza.
2008. okt. 12. 17:08
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akinek jól áll a stílus, az gyönyörű, én már hallottam nemgót fiú szájából is, hogy tetszik nekik nagyon. a gond az, hogy a legtöbb lány mindenfélét magára aggat ízlés és önkritika nélkül, és úgy néz ki ezekben a ruhákban, mint a kötözött sonka... szerintem a fiúkat általában nem is érdekli, hogy mit hord a lány, legfeljebb hogy hogy áll rajta.
2008. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!